bugün

korkmadan istifa edebilir. işszi kaldığı ilk gün akp gençlik kolları başkanı olarak göreve başlayabilir.
iktidara terör konusunda herkes yardım etmeli demiş.

ben ilk yardımı yapıyorum burdan. o fidanı alalım yerine "temiz" birini koyalım. nasıl fikir ama?
terör konusunda da bir hesap yapmalı bakalım kırk yapıyor mu?
(bkz: 40 yapar)
son seçimlerde partisinin oy kaybetmesine neden olan şahıs. 2 lafı bir ara getiremeyen, vizyonsuz bir siyasetçi.
görsel
(bkz: devlet ana).
15 temmuz darbe sürecinde saat 10.13 de tv de açıklama yapan dönemin Cumhurbaskani ve başbakanı olan şahısların gece 1de açıklama yapmasi ve korkmasi sebebiyle darbe günü devleti yöneten cumhur başkanımızı arayan 2. Ordu komutanina güvenemeyen cumhur başkanına beni syn Devlet bahceliye sorun dedikten sonra güvenen syn cumhurbaskanimiz ve dönemin basbakani tarafindan devlet beyin lafinin üzerine laf olmaz dediği uzun uzun incelenmesi gereken cok bilgili bir insan bana göre bir Derin devlet adamı (ajani) olan MHP genel baskanidir
Siyasetçi olmasada devlet adamı olduğunu ispatlamış, başkanlık sistemi gelince başkan yardımcısı olacak adam.
Senden cumhurbaşkanı olmaz dediği adamı başkan yapmaya and içmiş zat.

Referandum için destekliyoruz halktan korkmuyoruz, ama referandumda hayır diyeceğiz dedi.

Şimdi de mecliste de referandumda da evet diyeceğim diyor.

Bunun siyasetteki adı çok açık ama ben yine de ülkücü arkadaşlara sorayım. Başkanınız tam olarak ne yapıyor?
7 haziran'da (bkz: ver bilal i al iktidarı) derken, yeni anayasa aşamasında ''mecliste de referandumda da başkanlığa'e evet'' diyecek süreçte neler yaşadığını merak ettiğim genel başkan.
partisinden istifa edenlerin sayısı bugünle birlikte 7 oldu, muhtemelen böyle giderse yakın zamanda daha da artacak.

zaten 3 aylık seçim arasında yaptığı basiretsizlikler yüzünden koltuk sayısını 80'den 40'a düşürmüştü. şimdi de basiretsizliğiyle yarıya indirdiği koltuk sayısının da neredeyse 4'te birini resmi olarak kaybetti.

bakalım hala mhp çatısı altında olup bu adama "lider" diyen kaç tane vekil kalmış.

oylamada çıkacak her şey ortaya.
(bkz: piyon)
(bkz: akpnin arka bahçesi)
bir zamanlar devletin başına devlet gelicek falan denirdi, nerden nereye!
alayinizi saygıyla selamlıyorum.
koskoca mhp nin başına böyle bir zat! sırf bu yüzden mhp den dahi soğudum.
türk siyasi tarihinin en büyük projelerinden biridir. son ana kadar muhalif gözükmüş lakin memleketin kaderini değiştirecek son dönemeçte gerçek olayı ortaya çıkmıştır.
eğer biraz daha mhp nin başında durmaya devam ederse sonraki seçimde yüzde 10 barajı aşamayacak kaderi mesut yılmaz ve tansu çiller den farksız olup partisi de anap ve doğruyol gibi tarihin tozlu sayfalarına karışacaktır.
hayatında tek eveti olup onu da olmadık yerlere harcayan siyasetçi.
ak parti kadrolarının en etkili adamı.
ossura ossura koltukta oturan türklük onuru hiç ama hiç olmayan ha bir de bisküvi diyemeyen bir türk! son kelimeden şüpheliyim...
hakka giden yolda bir o yan bir bu yan büküntülü siyasi liderdir. hem laiklik savunuculuğu yapıp hem de tayyibe ve başkanlığa destek vermesi hayretlere münasiptir.
töre konuşunca kağan susar denir.

kendisi töre konuşana kadar konuşsun.
Kendisini eleştirecek birikime ve tecrübeye sahip değilim. Vatansever bir Türk insanı olarak artık seçmen mhp yi cezalandırmadan bırakması hem parti hemde ulkucu hareket icin en hayırlısı olacaktır. Belki ben yanılıyorum ama kendi teşkilatının Başkan yardımcıları, grup başkanvekilleri dahi bu şekilde sert kopmalar yapabiliyorsa bi yerde bir yanlışlık vardır.
Kendini bitirmis siyasi lider. Mhp'den 3 oy cikmaz baskanlik icin. Buraya yazayim simdiden.
Sözünün eri olmayan birisidir. Ayrıca nabza göre şerbet vermede üstüne yoktur.
gargamel.