bugün

trabzon il örgütünü de komple kapatan bilge türkmen beyi. adam türkmenliğin vücut bulmuş hali gerçekten ya hahahshsdhaha. devam başkan. her hareketinden manevi bir haz alıyorum vallaxi.

https://youtu.be/5abamRO41fE
http://www.cumhuriyet.com...en_HDP_ye_yesil_isik.html

"anayasa komisyonu'nda dört parti de bulunmalı." demiştir. lan bu püskevit hani hdp'yi yok sayıyordu?
görsel
adam tam bi koltuk sevdalısı çıktı.
2019 seçimlerinde mhp'yi baraj altı yapmayı kafaya koymuş kişi.
daha önce de söylediğim gibi ;

tüm ibneler arkasından havlıyorsa doğru yolda olan mhp lideri.

görsel

reis çayın var mı?
Reis değişik bir insan, ama seviyor sayıyoruz ...
Çok yoğun kaset baskısı altında olduğunu düşünüyorum.
Yoksa bir insan bu kadar karaktersiz olamaz.
Ne vadettiler bilmiyorum ama mhp kaybediyor. Sayın çaycı.
devletin başına Devlet gelecek sloganındaki devlet bu olsa gerek.
(bkz: mastürbasyonun devlet eliyle yapılacak olması)
bu gece de mhp genelbaşkanıdır.

meclis çatısı altında savunduğu herhangi görüş yok. tek yaptığı salıdan salıya grup toplantılarında sonu -dır -tır ile biten o klişe metinleri okuyarak diğer partilere sataşmak. sonra? 6 ayda 40 vekil kaybediyorsun, mecliste teröristlerden bile daha azınlıksın, halk arasında adın ''hayırcı'' olmuş ve sen hala koltuğundasın.

anlaşıldı bu adam tayyip'i başkan yaptırmadan koltuğu bırakmayacak.
Git artik be adam.
partiyi diktatörlükle yönetip başkanlık, despotluğa karşı çıkan insandır. adam çıkıyor benden sonraki genel başkan bu diyor resmen saltanat. sandıktan korkuyor il başkanlıklarını kapatıyor teşkilatlanmayı yerle bir ediyor. böyle saçma bir duruma gelmemişti parti.
türk siyasetinde partilerden bağımsız olarak gelişen bir algı var, o da koltuk sevdası.

ülkücüleri gram sevmem ama merkez sağın önemini farkındayım. o yüzden ülkücülerin bile oy alması akp nin gücünü kırar ve bu da merkez sağın kendini yenilemesiyle mümkündür.

her şeye hayır diyen, çözümden uzak ve başarısız birinin koltuğu işgal etmesi hem kendi davasına hem de kendine ihanettir.

olmuyorsa zorlama, memleketin bir ülkücüsü sen misin?
Daha neyine o koltuğu bırakmıyor anlamış değilim , yerini hadi sinan ogan ı geçtim meral akşener e devretse mhp nin oyları rahat 10 puan artacak , kendisi şimdilerde devretmemek için elinden gelen çirkefliği yapıyor ve izliyoruz bununla da kalmıyor iktidara başkanlık için sinyal yolluyor , yani bunları görerekten şunları sormak istiyorum , şimdi sen mi yöneteceksin bu ülkeyi bu halinle ? Tabiki de hayır .
Değerli bir siyaset adamıdır.

Fakat gerçek olmayan şu frame i görünce de güldürmüştür. Dedim acaba klavyenin azizliği mi neyseki sahte bir frame miş.

görsel
Samanyolu ve Bugün TV'de bir kaç dakika daha fazla konuşmak için Gülen Çetesini MHP'nin ciğerine kadar sokan Bahçeli bedel ödüyor.
genel başkanlık koltuğunu sinan oğan veya meral akşener gibi ciddi anlamda siyasete heyecan katacak kişilere devretmesi gereken kişidir. sayın bahçeli neyi bekliyorsunuz? partinin baraj altında kalıp iflas etmesini mi? bakınız türk siyaseti can çekişiyor! gelin bu dava için, türk milleti için onurlu bir iş yapın! meral hanıma karşı giderek artan bu halk teveccühünü görün artık! bakınız, 2001 yılındaki sayın recep tayyip erdogan'ı büyük oy oranıyla iktidara taşıyan o şartlar yeniden vuku bulmaya başlıyor. tekrar not etmek istiyorum. sayın bahçeli'nin tutumu türk siyasetini yeniden bir lider arayışına sürükleyecek gelişmelere imkan verecektir!
malum şahsı başkan yapmadan gitmemek için bu kadar diretiyor. bu son misyonunu da yerine getirip huzurla emekli olacaktır.
hastanede stajyerim. hasta diye gelse umrumda olmaz olse de gorsek diye beklerim. alin sunu ordan artik aksi yasli kecinin teki adam gitsin torun torbayla ugrassin sehir disina yerlessin.
"Koalisyona 'evet' deseydi, haziran 2015'ten beri hayatını kaybeden yüzlerce şehidin şimdi hayatta olacağının farkında mı acaba?" diye düşündüren kişidir.
Umurunda mı? O da ayrı konu.
0:00 1:28
miiliyetçi hareket partisinin bunak kurdu. ajan olduğu da söylenir. partinin başına geçtiğinden bu yana ülkü ocaklarını etkisizleştirmek dahil bir çok konuda iktidarın yanında yer almıştır. gitse de kurtulsaktır. gitmiyorsa da ölsün en azından...
zor günde devletinin yanında yer alan mhp lideri.
kemal kılıçdarla aynı kefededirler. sayelerinde ülkede kaale alınacak muhalefet partisi yoktur. allah belalarını versin diyorum başka bişey diyemiyorum.
gereksizler.