bugün

dayak arsızı insanların sahip olduğu insan kafasıdır.

devlet bahçeli'yi neden savunuyorlar?
"hırsız değilmiş, çalmamış."

e peki madem bu ülkede hırsız var, çalan var, bundan hesap sormak için ne yaptınız?
bahçeli madem hırsızlığa, yolsuzluğa karşı, çok temiz bir siyasetçi, 7 haziran'dan sonra akp meclis'te azınlık iken neden bu hırsızlıklarla, yolsuzluklarla ilgili mhp'den bir hareket göremedik.

hdp'liler bile sizden daha omurgalı yahu.

adamlar hiç olmazsa "gelin hükümet kurmasak da yolsuzluklar için önerge verelim" dediler. buna bile yanaşmadı bahçeli.

eğer biri ya da birileri bu ülkede yoksul ve yetim hakkını gasp ettiyse buna bahçeli de ortaktır, bahçeli'yi destekleyen de.
orospu çocukluğuyla karıştırılmamalıdır.
örnekle açıklamak gerekirse, şöyle bir kafadır;
görsel
kaybetmeye ve ezilmeye mahkum zavallı yaratık kafasıdır... kısacası at kafasıdır ! mhp nin başına sinan oğan yada meral akşener'den biri geçmek zorundadır !
bir başka örneklendirme gerekirse şu kafadan da tadabilirsiniz.

görsel
Daha 2 yıl önceye kadar mhp'ye oy vermeyen Türk değildir minvalinde yazılar yazan döneklerce eleştirilen topluluktur.

Ülkücüleri mankurt olmakla suçlayan Bülent ersoylara iki çift lafım var; Şimdi şak şakçılığını yaptıkları adamlar ne kadar adamsa bu sözleri milyonlarca ülkücüye yakışırtıranlar da o kadar adamdır.
tayyip'in bahsettiği mankurtlardır herhalde.

tabi son seçim döneminde yapmadığı hata kalmadı bahçeli'nin onlar savunulmaz ancak, koalisyon dışında eleştirilmelidir bahçeli. ama akp jargonu ve tavrı ile değil...

şöyle bir şey var bu adam hdp ile koalisyona yanaşsaydı, kendisine de kılıçdaroğlu'na da bin kere sövülürdü. işte o söveceklerin jargonu ile bahçeliyi eleştirmek, onlardan olmaktır.

sırf bahçeli karşıtlığından onlardan olunmaz, olunmamalı...
Ülkede bir ajan varsa milliyetçilik adı altında bahçeli olma ihtimali çok yüksek. Bir insan elindeki var olan fırsatı böyle yok ediyor işte bu kadar saf olabileceğine inanan var mıdır.
Ulan ben mhpyi sevmiyorum ülkücüleri sevmiyorum her şeyi diyorum ama dönekler de hakikaten çekilmiyor hacı be. Trollük yapacaksan da bu kadar düşme.

Şaka lan şaka. Sikimde değil.
Dört yanım puşt zulası,
Dost yüzlü,
Dost gülücüklü
Cıgaramdan yanar.
Alnım öperler,
Suskun, hayın, çıyansı.
En leylim gecede ölesim tutmuş,
Etme gel,
Ay karanlık...
bozkurt değil, kımıl zararlısıdırlar.
(bkz: ak parti nin milliyetçiliği ayaklar altına alması/#30263322)