bugün

artık beklenendir.
eyyyy bahçeli, gelin bir kez olsun devletin ve milletin sizden beklediği cevapı verin ve ''o'' makamı tavrınızdan dolayı yapamadığınız için erdemlik edip ben bırakıyorum deyin ve türk düşmanları din düşmaları allah düşmanları nın karşısına dağ gibi bir ülkücünün çıkması için yardımcı olun. hem sizde yoruldunuz çekilin ve artık dinlenin sayın bahçeli.
50 seçim kaybetmeden istifa etmez.
utanmasını bilen içindir. seneler önce de baraj altında kaldığında istifa etmemişti.
koltukta yarrak var sanırım nasıl bir tat bıraktıysa bunda kalkamıyor oradan.

daha çok beklersiniz gitmesini.

istifa ederse ak partinin hali ne olur..
Kök saldığı için imkansızdır. Türkeş i partiden ihraç ederek ipi hepten koparmıştır.
Artık ben bile savunamayacağım. Bekliyoruz istifasını. Belki gurur falan yapar
türkiye'nin geleceği, akp'nin başta kalması için olmaması gerekendir.
Merakla beklenendir.
kendisindeki fütursuz yüzsüzlüğü düşününde , koltuğu bırakması için ölmesini beklemek gerekmektedir.
ısrar etme
istifa et.
kurmaylarını da al çek git.
koltuk sevdasını bıraksa iyi herif aslında, ülkücüyüm ama mhpli degilim demekten bıktım.
Git beyefendi gibi git.
bu sefer umarım bizleri şaşırtacak.
Bugunde istifa etmemiştir.
kıçı sandalyeye diş geçirdiği için zor olandır.
Sonu erbakan gibi olacaktır, ecevit gibi olacaktır.

Erbakan ölmesine 6 ay kala altından sürgüsü çekildi de genel başkan seçildi, çişini tutamayan adamı koltuğa oturttular, ahir ömründe bie huzur vermediler, dayanamadı zaten öldü mübarek.

Ecevit üç basamağı aşıp seçim otobüsünün üstüne bile çıkamıyordu asansör yaptılar, saçlarını kaşlarını boyadılar, adam çöktüydü son zaman bastılar vitamini ciddi ciddi yanak yaptıydı adam. Bildiğin semirdi, 90a vardıydı nerede ise oh kefeni yırttı dedik, kaç kez düşme tehlikesi atlattı biz kalpten gidiyorduk, dede işin mi yok git torun sev diyorduk ama ( şu an içim parçalandı ) evlat bile yok ki... Bir kaç aya da öldü zaten.

Ama şimdi hakkını yemeyeyim, karaoğlan iyiydi, biz kar tatili, yağmur fırtına tatili derken 6 ayda bitirdik orta okulu, iyiydi karaoğlan.

Vuku bulmayacak azraile teslim istifadır.
Halen etmemiştir.
helen etmiştir.
Helin elletmiştir.
Ederse ekime etmezse şehime kadar yolu var dedigim başlıktır.
(bkz: ayy inanmıyorum).
Helen cumhuriyeti.
Inatla etmemektedir.
Daha onun gorevi bitmedi .