bugün

kendi mahlasının uktesini veren, yeni bir altıncı nesil yazar. *
interzede *
(bkz: uçan bücür)
özelden birine "şerefsiz" demek atılma nedeni iken çaylaklıkla yırtmış yazar. bunların sözlükte at koşturması arzulanıyor mu bilemedim doğrusu.
feto yu takdir eden yazar.
(#10145266) tayyibi sevmeyen yazar, yazılanlara göre nasıl fetoyu takdir ediyor anlamadım, entry veer oğluuuum.
sagopa kajmer'in kır kalbini ver elime şarkısında geçen "devler ortasında bir omzu yere yakın bir bücürüm" sözünün biraz traşlanmış halidir.
(#11520962) o zaman siyaset malzemesi yapmayacak bu durumu.

efsane komutanın doğuda hiç bir halt yememesi.
(#11127256) Adam araştırmacı gazeteci beyler.
aynı dava için mücadele verdiğimiz cesur ve özgür kardeşim .
büyük bir iddianın tarafı olan yazar.

hepar barajı aşamaz ise kendisi 'ben bir bok bilmeden konuşan öyle atan tutan bir herifim' diyecek kendi ve iddianın diğer tarafı olan yazarın nick altında.

aksi halde tabi iş başa düşer.
(#16832718)
(#16832733)
(#16832739)
(#16832744)
(#16832752)
biraz dalgın bir yazar sanırım. akp olacak yerlere yanlışlıkla chp başlığının altına entry girmiş. olsun arada olur öyle.
akp ile kılıçdaroğlu chp'sinin hiç bir farkı olmadığını anlatmaya çalışan yazar.
siyasetten anlayan yazar, en azından türkiye'de siyasetin bir oyun olduğunun farkında.
kendi başlığını dolduran yazardır, tek entry altında bütün diyeceklerini dese daha iyi olabilir. siyaset mantığı doğrudur yalnız.
(bkz: chp ye oy vermek için sebepler)
son entrysini 12 eylül 2015 tarihinde ordumuz etti yemin başlığı altına giren, toplamda 37 başlık ve 838 entry sahibi altıncı nesil yazar.

Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar