bugün

hoşgelmiş nesildaş, meslekdaş.

engin müzik bilgisiyle sözlüğe çok faydalı olacağını düşündüğüm.

(bkz: vampir yarasa)
bebeydi daha bu elime verdiklerinde. sonra aldım, biraz eğittim, dedim bah, böyle böyle gruplar da var, dinle evlat, ufkun genişler. peki abi dedi o da haliyle(mütemadiyen kızdırırım kendisini. şaka tabi). şimdi feci şekilde bir tezatlık barındırıyor bünyesinde, ağlak doom ve leş thrash. anlayacağınız feci bozdum ahlakını.. maruz kaldığı apolitizasyonu da politizasyon bombardımanı ile aşacağız lemmy'nin izni, shcmier'ın kavliyle.

her şey bir tarafa. te be hojgeldin cancağzım yav.
bilgi içerikli entarileri felsefe olarak değerlendiren nesildaş.
insanların felsefeden ne anladıklarını düşünmek bile istemeyen, bilgi içerikli olarak görülen entryleri sonuna kadar destekleyen, günün baslıklarına baglı kalmanın yanı sıra rastgele baslıklara yazma güdüsünüde harekete geciren, konuyu sanki bugüne özel yazmıs gibi düşünen insanlara sevgilerini sunan insan. *
bayagi makara bir yazar. ben bugun bunu gordum. kediye light sut icirmek yerine, aslinda kediyle bira icmeyi tercih eden makara adam. devamini diler, daha cok tebessum etmeyi beklemekteyiz.
aynı evde olmayı cok sevdiğim yazar. *
bir çeşit yarasa.
son entrysini 26 ocak 2010 tarihinde kars tan gelip izmir i soğuk bulan adam başlığı altına giren, toplamda 54 başlık ve 419 entry sahibi beşinci nesil yazar.