bugün

bugün ve büyük olasılıkla yarında içinde bulunacağım haldir kendileri. ayıptır, günahtır, terbiyesizliktir. zaten terbiyesizlik olduğu için ayıptır. zaman kaybıdır, bugünün işini görüldüğüne göre yarından sonraki güne bırakmaktır. bu sebeble de günahtır.
bilgisayar başına oturmak gibi bir hata yaptıktan sonra bu hatayı telafi edemeyen insanın yaşadığı durumdur. zira bir kere girdin mi çıkamıyorsun şu sözlükten. sınav zamanı internet kablolarını çekmek ve bir daha takmamak lazım sınavlar bitene kadar. *
kardeşimdir o benim. severim onu valla hoşuma gider, güzel bir tavırdır güldürür beni gece gece vay arkadaş derim kendi kendime en asil duyguların insanına saygılar sunarım sonra iyidir hoştur aga hayat boştur sen iyisi mi sözlükte koştur..
sözlük yüzünden sınava iki saat kala çalışan sürtüktür.
yoğun stres yaşayan yazarın birinin kendini günahın kollarına bırakmasıdır.
fazla sürtemeyecektir ihtimalle.
(bkz: biliyordum daha fazla kaçamayacaktım)
"erteleme"yi savunma mekanizması olarak kullanan kişidir. çalışılacak ders bir gecede olacak bir şey değildir veya çalışsada bir boka yaramayacaktır dolayısıyla ertelemeye başlar. yazara tavsiyemiz, ders çalışma dışında alternatif bir uğraş bulması vaktini boşa harcamamasıdır.

(bkz: kendini tanıyan adam)
aa bu benim lan klişesini kullandırtan durum. istemiyorum lan ben organik kimya falan.. ***
vizelerden önce bütleri düşünen, ders çalışmak için erken kalkmasına rağmen çalışmak yerine kopya hazırlayan kişinin "risk budur" dedirten eylemi.
(bkz: hepimizi tanıdılar kaçalım)
(bkz: öküz)yanlış anlamayın, kendimden biliyorum.
benimdir. malum ygs var.
Benimdir. Lakin adeta fırtınanın ortasında dalgaların insafına terk edilmiş metruk bir tekne misali çaresizliğin girdabına doğru yol alıyorum.
El kaldırıyorum bende burdayım.
Benimdir ama şimdi penceremin onune mum koymus,kahve eşliğinde young and beatiful dinliyorum,ne guzel.
Edit:neyini eksiliyosun bunun bi soyle bişi denicem kekocan.
yüzde 98 i olarak da ölçümlenen büyük yazar kardeşlerimizdir. bu da demek oluyor ki sözlüğümüzde bileği, yüreği, klavyesi güçlü çok yazar var demektir.
(bkz: sayin yazar) finalleri olan yazarlardır.
Ygs - Lys hazırlanıyoruz ama bu saatler dinlenme saatleridir bu nedenle buradayız.
en başta ben geliyorum..
Çalışması gereken yazarlardır. Yaşamak için çalışıyorsun... Fakat neden çalışarak ölüyorsun?
Hazırlanancak kıçıkırık bir sunum. Uygulamalar pratikler. Miniminnacık yazılı slaytlar. Kısaca bendeniz allah belasını vermiş o yazar. Kader diyemeyiz tabi biz kendimiz ettik.
Yaz yaz beni de yaz grubudur. Ayrıca çalışması gereken ve tembellik yapanlar grubuna da alabilirsiniz beni...
ygsye 83 gün kalmış, yatıyoruz. hayırlısıyla sağlam girecek.
vizelerden sonra okula uğramamış, derslerden bîhaber olan ve finallere 1 hafta kalmış olmasından mütevellit ekstra çalışması gereken öğrencilerin de içinde olduğu zümre.

süreci kısaca anlatmam gerekirse:

1) (bkz: finaller are coming)
görsel

2) görsel

3) görsel

son olarak

4) görsel

bunu unutmayın gençler..rahat olun..