bugün

Aç gir kalbime
kimse değmiş mi
aziz hatıran silinmiş mi
açtığın yara yerini sevmiş mi

Allah aşktır
sensin kalan geriye
o yol mübah
çıkıyorsa sevgiliye.
çek vur hançeri,
teslimim ellerine.

derine, derine daha derine
adını kazı derime
dikeni ol canımın
yakışır güle

derine, derine daha derine
adını kazı derime
koparamaz o gülü kimse
sen bile.

şeklinde sözlere sahip murat dalkılıç şarkısı. Şarkıdaki karanlık atmosfer ve altyapı, vokal tarzı vs fazlasıyla hoşuma gitti. Ama tutar mı bilinmez.
Edit: şarkının orijinali mohamed hamaki'ninmiş. Türk pop piyasasındaki isimlerin böylesine güzel bir beste ve aranje yapamayacağına olan inancımı sarsmadıkları için kendilerine teşekkür ediyorum burdan(!)
15 ağustos'ta yeni klip bu şarkıya geliyor. Sevgili dalkılıç hiçbir masraftan kaçınmadığını ve klibe 200,000 lira harcadığını söylemekte. Bekleyip göreceğiz bakalım. Bu arada klipte kendisine özge ozpirinçci eşlik ediyor. Şarkıya gelince, sözleri yazmış olmasıyla birlikte geri vokal de Gülşen'e ait.
Dupstep bi sarki olmasina ragmen insani derinden etkileyendir.
Ac gir kalbime
Kimse girmis mi
AZiz hatiran silinmis mi
Actigin yara yerini begenmis mi?
'Derine adını kazı derime' repliği hariç gerisi boş olan şarkıdır.
yeni bir gülşen güzelliği. bu kadın ne yapsa güzel yapıyor. murat Dalkılıç'ın sesiyle daha bir hoş olmuş. şarkı sırf gülşen eseri olduğu için bile dinlenir.
klibindeki eşkıyaların başındaki adamı vin diesel sandığım şarkıdır.
bu Murat Dalkılıç kulağıma iyi gelmeye başladı. genel kanının aksine beğendim.

http://youtu.be/QVCrH-CDl_o
güzel şarkıdır. ama klip olmamış evet.
bu şarkıyı ne zaman denk gelsem adamın biri bağırarak sadece "derineee, derineeeee, derineee, derineeeee" kelimeleri geçiyo. başka sözleri yok galiba.
özge özpirinçci için tekrar tekrar izlenesi bir klibe sahip olan şarkıdır. Derine, evet.
murat dalkılıç ın anlam vemerdiğim şarkısıdır.
özge ozpirincci'nin berbat bir oyunculuk sergilediği murat dalkılıç klibi.
murat dalkılıçın hemen hemen her şarkısında gerek gizli gerek alenen sarfettiği kelime. bu kelimeyi sürekli sarfettirecek etkiyi onda ne yarattı gerçekten merak konusu.
Murat dalkılıç şarkısı.

Dinledikce bir hos oluyorum.
' dikeni ol canımın yakışır güle ' sözü ile anlatılmak isteneni aylar geçmiş olmasına rağmen anlayamadığım şarkıdır. ne yani ben bir gülüm sen bir dikensin gel bana yapış yakışır falan mı denmek isteniyor. olum sevdiceğe diken denir mi la ? gülşen aydınlat bizi libidosuna kurban olduğum. ya da herhangi bir sözlük yazarı ciddili şekilde bir açıklama yapabilir mi bu konuya dair!

tanım: derine/derime kafiyesinin anlamlı bir şekilde kullanıldığı gülşen imzalı murat dalkılıç şarkısıdır. ayrıca bir rivayete göre şarkının ilk halini murat dalkılıç çok erotik bulup bazı sözlerinde değişiklik yapılmasını istemiştir. böyle çok masum ya sanki...
sevişirken kadınların sıkça söylediği kelimedir.
bir Palmiyeler şarkısı.

https://youtu.be/K1yPgFcFytY