bugün

Her ne kadar iki isim hariç pek Sevdiğim insanlar olmasalarda
( Ahmet Çakar ve Abdülkerim durmaz) yaptıkları program Çevirdikleri Muhabbet Ve Marjinal mevzular ile Türkiye televizyonculuk Tarihine adını Altın harflerle kazımış bir efsanedir.
Ziraat Türkiye kupası icin Fikret orman süt kupası dedi. Ahmet Çakar da Fikret orman a 'süt oğlan' dedi amk efsane ya.
artık eskisi gibi sarmayan program. evet.
An itibari ile Twitter dan resmini gönderen biriyle alenen taşak geçilen Program
görsel
an itibari ile gazino ya dönen program , spor hariç herşey var
ertem, az önce doğum gününü kutlayacam diye muhabir sezgin gelmez'i sıvadı. yine sıvacılık hünerlerini sergiledi. üstüne de Abdülkerim, rasim'in doğum gününü elinde çiçeklerle kutladı. Rasim yine ertem'e patladı falan filan. program güzel başladı.*
bakarsan bağ olursun, bakmazsan defolur gidersin..

işte bu ya ahsha..

pazartesi gecelerinin neşe kaynağı..
global olarak tüm zamanların en efsane televizyonculuk işidir... ahmet çakar ve rok ikilisi senelerdir programı muazzam bir şekilde taşımaktadır. programın demirbaşı ve kralı ahmet çakar rok ise veziridir diğerleri ise ahmet hocanın yancısıdır. spor camiasına rok gibi milenyumun trollü olan adamı ahmet çakar kazandırmıştır bunu kendisi de belirtir. programın her sezonu mükemmeldir en sağlam sezonu 2015 dir... bir fenerbahçeli olarak zaman zaman bizi haksız olarak eleştirseler de zevk ve keyif ile izliyorum !
(bkz: greatest of all times)
an itibarıyla o.cocugu bjknin götunü yalayan yağcilar....
artık mizahı anlayamıyorum ve başım ağrıyor bu programı izlerken. danla biliçin tartışıldığı günleri özledim.
ampute futbol takımı futbolcularını canlı yayına çıkartan futbolcu. evet.
milli takımımızı büyük içtenlikle ağırlayarak gelmiş geçmiş en iyi canlı yayınlarını yapmaktadırlar.
forması alınan taraftar canlı yayında az sonra yazdı ekranda 1 saati geçti hala çocuk yok. az önce şenol güneş derin futbolda az sonra yazdı. şenol güneşin basın açıklamasını ekrana getirdiler sonra yazı kayboldu.

sahtekar mı lan bunlar.
türk televizyon ekranlarındaki en eğlenceli program.
ama şunu da söylemek lazım:
muhafazakâr insanların sahibi olduğu, yönettiği bir kanalda tüm gün şu kadar cm, mete mete sohbetleri yapılıyor. islâmcılığın türkiye'deki bir özeti.
rasim ozan kandırıldım demediği sürece asla kaldırılmayacak program.
an itibariyle Ertem Şener denen gerizekalı herif, aptal aptal sorular soruyor ve alaba, bu salak yüzünden içinden programa katıldığına pişmanlık duyuyordur.
Gökmen ve ahmet çakar efsane başladı.
gökmen abiyle tam olmuştur güzel performans bekliyorum hadi bakalım. kesinlikle.
hem de çok derin. girmeyin batarsınız.
ooo ne şikeler dönüyor haberimiz yok. *
a.durmaz ahmet çakara : namoğlu senin nikah şahitin mi?

ahmet çakat : evet

a. durmaz : namoğlunun şahitligi kabül edilmez

ahmet çakar : nikah şahitliği mi kabül edilmez.

olum bu ne ahahah.
Benim anlam veremediğim şey, 90 dakikalık bir maç 9000 dakika yorumlanması.
Futbol dışında da konuların konuşulduğu (örn. "uzaylılar aramızda") televizyon programı.
Futbol hariç herşey konuşuluyor öyle bir program.
güldüren programdır.

(bkz: rahmetli orhan amcam bana mala vurmayı öğretti)