bugün

minibüs şöförü ile james dean arasındaki ince çizgidir, iyi seçiniz.
Her daim moda olan.
bomber ceketler artık kusturma derecesine geldi ilk çıktığında bir heves almıştım ama şimdi giyeceğimi hiç sanmıyorum. oysa canım deri ceket öyle mi yazın bile en çok deri ceketimi özlüyorum. hiç birşey yerini tutamaz sanki asla modası geçmiyor.
lisedeyken giyerdim.
Yakışmayan kişinin giydiği zaman Çankırı pezevenklerine benzediği cekettir.
yerini bomber ceket modasına bırakandır.
Hiç geçmez. ister motorcu tipi siyah deri ceketler olsun ister cicili bicili farklı renklerde deri ceket olsun her türlü deri ceketin gideri her daim olacaktır. Ne örgü hırka ne de başka bir şey bu standart modayı değiştiremez düşüncesindeyim. Ben severek kullanıyorum sonbahar aylarında, çok soğuk olmayan havalarda gayet iyi oluyor.
yavaş yavaş bitmektedir. şuan ceket mont modası şişme mont ile örgülü gibi duran hırkalar üzerinden gidiyor.
90'lardan beri değişmeyen modadır. Artık daha yaygın olmasının sebebi suni deriler ile birilikte fiyatlarının herkese hitap etmesidir.
Benim tercihim suni deriden yana. Malum kışın giyiyoruz. her ıslanıp sertleştikten sonra eczaneye gidip vazelin almak istemiyorum.
Kadınların da uyum sağladığı ama kendilerine yakıştıramadığım modadır.
oldum olası sevemediğim modadır. sıcak tutmaz, ağırdır, ıslanmaması gerekir, ıslandığında koku yapar ve hala daha insanlar moda diye giyer. bari sahtelerinden alın....
giyenin aniden serseri bir havaya büründüğü o çeket ah bi at hırsızı havaları.. omuz dik görünür genelde kabadayı gibim.
Herkeste olmasının sebebi belediye değil mevsim şartlardır. Ne güneşte çok yakar terletir, ne de soğukta yağmur da titretir. Esasen iyidir deri ceket sevilir.
eskiden motorcuların metalcilerin bir numaralı giysisiydi ben de eskiden çok severdim ama moda değildi 300-400 liraydi anasını satayım bir moda oldu 60 liraya deri ceket giyenlerle doldu sokaklar,ne güzel rock tarz yaparım alayım diye bakıyorsun mağazalara ama alasın kaçıyor çünkü sokaktaki sivrisinekte bile deri ceket var.
2 hafta sonra açılacak sezondur.
En sevdigim modadir. Kezban da olsaniz,kamil de olsaniz, kaliteli bir deri ceket ile havanizdan gecilmez!
su an tam deri ceket+wayfarer/round metal günes gözlügü havasi hakim. bunlarin yakismadigi insan cok nadirdir ve bu kombinle bile iyi görüntü veremeyen net cirkindir.

deri ceket trendi asla gecmez ve modaya göre deger almaz. hep popüler olmaya devam edecektir. jean gibi düsünün.
erkekler için moda denen şeyin gereksiz oldugunu gösterir. yıl kaç olur olsun siyah deri ceket- beyaz tişört- kot pantolon ile şık gözükürsünüz. sadece göbeği çok salmayın dasdasdasd.
Kurbana katliam diyenlerin deri kalitelidir diye savunduğu modadir.
Umarım savunulan suni deridir. Ki hiç sanmıyorum.
Kurbana hayvan katliamı diyenler derileri için hayvanlari nasıl katlettiklerini açıp izleyin lütfen .
Sokakta sürekli aynı tiplerin görülmesine sebep olan modadır.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)

Giyilmesine karşı değilim de hep aynı aynı olmuyo be.
hepsi kuzey tekinoğlu'ndan sonra başladı.

http://img.gecce.com/2013.../kuzey-guney-102519A5.jpg
Yeşil lcw ve siyah kotonla bende ayak uyduruyorum. Harika.
insanlık tarihiyle başlamış ve sanıyorum yine insanlık tarihiyle son bulacaktır. rüzgar geçirmeyişi ve sürtünmeye karşı direnci nedeniyle motosiklet kullananların vazgeçilmezlerindendir. bu hiç bitmeyen moda hastalık yapmakta ve er kişi de olsanız bir sürü deri cekete sahip olmak istersiniz.
hiçbir zaman bitmeyecektir. her erkeğin deri bir ceketi, montu, cüzdanı, çantası, ayakkabısı olmalıdır. deri ürünler hem kalitelidir, hem eskimez, hem kolay kolay dağılmaz. ekonomik açıdan da avantajlıdır. alırken domalırsınız, ama 1 kere. bildiğiniz üzere de bir kereden bir şey olmaz. *