bugün

Mavi'ye depresyon hırkası gelmiş vinteğç çok güzel, böyle yeşilli beyazlı erkek hırkası dümmeli ama kadınlar da alıp giyebilir.

Bundan edindim 8 gündür üstümde hiç çıkarmıyorum, birçok yere, buluşmaya, davete vs. gittim, herkes çok beyendi. inşallah ocak'ta bir arkadaşım evleniyor oraya da hırkamla gideceğim.

Muhteşem.
Tam olarak budur;
görsel
Soluk renkli ve uzun hırkadır. Muhtemelen başkasından kalma veya çok eskidir.
Kurt Cobain- mtv unplugged.
Bir Kezban itemidir. Evet.
erkekler giyiyorsa, ılıktır.
Şu an eksik olan tek şey.
görsel
Kahverengi kalın bir tane de bende var. Uzun süreli mutsuzluklara sahip olmadığım için pek gerek duymuyorum ama bazen gerekiyor.
O hırka gerçekten var. depresyon belirtileri kendini göstermeye başladığı an nedense hep ayni hırkayı secersin. O seçilmiştir.
Benim de var bir tane.
Kolları baş parmağımı kapatıyor. Sıçacık, yumuşacık sarıp sarmalıyor.
Giydiğimde kendimi görünmez gibi hissediyorum.
eskimiştir yırtılmaya başlamıştır ama insan bi türlü atmaz atamaz en kötü günlerinde hep yanında olmuştur çünkü seninle beraber üzülmüştür her zaman odamda kapımın üstünde asılı durur hiçbir zaman giymek istemem onu ama bir türlüde ordan kaldırıp atamıyorum .
Bileklerden sökülmeye başlar.
edito: mutlaka düğmelidir. Fermuar sesi duble depresyon yapar.
Bunlardan çok var bende. Ama bi tanesi var ki hakikaten ne zaman psikolojim çökmüş olsa elim ona gidiyor. işin ilginç yanı, yazları genelde mutluyum. Sorunlar hep havalar kapalı, kasvetli olduğunda yükseliyor.
Yanına bir kahve bir kitap ve camdan izlenen eşsiz bir yağmur.
--spoiler--
Kendim Giydim Eynime
Ar U Namus Şişesini
Taşa Çaldım Kime Ne
--spoiler--
Ben direk yorganın altına girip ağlıyorum hırkayla depresyona mı girilir?
kalındır sıcak tutar .
10 yıl önce yaşadığım ataktayken aldığım ve gün boyu üzerimden çıkartmadığım hırka. hala onu saklarım amacım tamamen onu her gördüğümde bir daha aynı acıları ve tramvaları yaşamayacağım düşüncesine gitmek.
Uzun, salaş, kolları sarkmış, zaten o da imal edildiği gün depresyona girmiş hırkadır.
O hırkayla yatağa girilir, tv izlenir, bakkala gidilir, gezmeye gidilir, yemek yapılır.
Her ortama uyum sağlar, sizi yormaz hırkadır.
candır.
Kezbanların vazgeçilmezidir. Evet.
görsel
görsel
tam olarak bu hırkadır
Evin en salaş hırkasıdır.
Her girdiğim mağazada arayıp beğendiğim bir tane bulamamam sonucu edinemediğim hırka.