bugün

zeka püskürteceğine inandığımız on birinci nesil. yazık kimin evladıysa.
Nesildaşim, ailecek takip ediyoruz.
müsait yerlerinden öptüğüm yazar. bana mı asılıyo, alayımıza mı bilemedim. hayır yalnız bana ise durum vahim.
bir konuşursam yer yerinden oynayacak yazarı. evlerine giderseniz aman diyeyim vitrinden, kuytu köşelerden falan uzak durun.
ırzıma namusuma geçip beni bir piç gibi ortada bırakmış yazar. akp li zaten ne beklenirdi ki? *
çok değerli bir yazar, akl-ı selim bir insandır kendisi. ilgiyle takip ediyoruz.
tayyibe körü körüne bağlı yazar şeysi. hayır karı olsa ona verecek o derece. severim yine de kendisini. ve kulağına aşk sözcükleri fısıldamak isterim. hem de rte nin bugünkü sesi ile. ahahahahah. komik komik komik.
medenice tartışmayı bilmediği, muasır medeniyetler seviyesinde karşısındakine hakaret etmeden fikrini dile getiremediği için bir süre yazamayacaktır.

edit: bu yaştan sonra çolukla çocukla uğraşmamıza neden olmus yazar, vakit kaybıdır zira. burası türkiyedir neye ne dendiği de gayet iyi bilinendir.
eksilemeye doyamadığım seksi yazar. böyle hızıma alamayıp fareyi göçertecek kadar hızla basıyorum. o derece. sonra bir yazarı 30 sn içerisinde birden fazla eksileme diyo. seri kifir ediyorum o zaman. kifir.
on birinci neslin yüz karası olan yazar. insanların zevklerine karışmak en sevdiği hobisidir.
rahmetli alparslan türkeş in, yaşasa idi, başbuğ nasıl olunur diye göreceğini iddia eden şey.

şey işte uzatmamak lazım. dayanamıyorsan tutma kuzum. kuzu dedim bak yaşının ufaklığına veriyorum. büyüyünce karar verirsin artık ne olacağına.
(#27277953) numaralı entrysini Üşenmeden başından sonuna kadar okuduğum çelişik yazar. Etrafına sürekli "cahil" dediği için milleti aşağılamakla suçladığı ilber Hoca'ya etmediği hakareti bırakmamış. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu amk. Koskoca tarih profesörüne "sen kimsin ki millete hakaret ediyorsun" deyip, kendisi ilber Hoca'ya bir araba dolusu hakaret etmiş. Sanki bana üst düzey bürokrat amk.
(#27617060) Saçmalamakta sınır tanımayan aktroll. Konuyu nerden nereye çekip Atatürk'e bağlamış. Üstten emir geliyor anlaşılan, nereye zıçacaklar başlıklarını dahi atatürk'e, laikliğe, ak parti savunuculuğuna bağlayın diye.
beni seviyor. ben de onu. koalisyon budur. yirim.