bugün

şimdi gelip bu başlığın altında ne işimiz var sorusuna, yine kendi iç sesleri ile hasetimizden çatladık, bari gidip bok atalım dedik diye cevap veren renklilere sesleniyorum,

aynı boku mario gomez alındığında da yaptıydınız, biz de çok çıkmaz ama tek tük de çıkma ihtimali olan aramızda bunlara bakıp tedirgin olan saf beşiktaş'lı varsa diye dedik ki, lan ulan, bu adam halen aktif futbolcular arasında, gol yüzdesi açısından messi ve Ronaldo'dan sonra dünyada üçüncü , neyin bokundasınız siz dedik, gördünüz ebenizi..

şimdi de boyko için diyoruz ki, bu adam geçen sene fifa tarafından dünyanın en iyi 4. kalecisi seçildi, napaydık (bkz: neuer)'i mi alaydık yavşaklar, şuan için fifa'ya göre boyko'dan daha iyisi o.
KAPA BiLDiRiLMESiYLE TÜRK KAHVEMi iÇEBiLiRiM RAHATLIKLA.
dnipro ile final görmüş bir kaleci elbette faydası çok fazla olacaktır.

ucuza kapatılmış kaliteli bir transfer.

fikret orman başkanlığı bırakmaz inşallah.

türkiye'de profesyonelce yönetilen ilk takım olma yolundayız.
bjkye geldiyse dünyanın en iyi kalecisidir.
Beşiktaşıma hayırlı olsun.
volkani dovecek versiyonu icin (bkz: yuri boyka)
boyko da kapa bildirildi şu saatten sonra şampiyon olamazsak artık bunun hiç bir açıklaması olamaz. yine ne edersek kendi kendimize ederiz.

mermiler atılacak gökyüzüne şampiyon olduğun gece piuv piuv piuv.
beşiktaşımızın yeni kalecisi.

bak yazarken bile mutlu oluyorum şerefsizim.
Yuri boykayla karistirilan
besiktasin dniprodan 3.300 bin euroya aldigi kalecidir.

(bkz: yuri boyka)
(bkz: denys boyko)
Şu an ki mutluluğumu betimlemek istiyorum.

Hani endüstri meslek lisesi motor bölümünde öğrencisindir, libido tavan 1000 erkekli lisede okursun ya. Sonra facebook tan 500 km uzaktan bir kız seni ekler. Hani güzel mi değil mi o bile önemli değil, o kızla sohbet edip hiç görmediğin kıza aşık olursun mutlu olursun ya, tam öyle bi mutluluk benimki.

Kendisini hiç tanımıyorum, hiç izlemedim, ama hoşgelmiştir
Bir fenerbahçeli olarak bjk ye gelmesine sevindiğim kaleci. Çok da ucuza getirdiler.
umarım beşiktaşımıza hayırlı olur. Gerçi bize minimum düzeyde yan top bilgisi olan , kalede durmayı bilen, yeri geldiğinde açılabilen asgari beklentileri karşılayacak kaleci yeterdi. Çünkü o bile yoktu
beşiktaş ' a transfer olan iyi bir kalecidir.

rüştü rençber bu transferi anlamsız buluyor. sayın abi bu transferi anlamamış. cenk gönen'i gönderip bunu almayı anlamamış 1. kaleci tolga iken bu transferi anlamlandıramamış.

yahu rüştü, aga, hadi be abi, lütfen.

https://haber1903.com/n-1...r1903e-degerlendirdi.html
hayırlı uğurlu olsun. muslera' nın en buyük rakibi olacaktır. daha kaliteli olup olmadığını göreceğiz ama istatistiklerde daha kaliteli gözükmektedir.
Allahım kaleci aklımı kaçırıcam hoş gelmiş iyiki gelmiş.
(bkz: fabiano riberio) kalibresinde bir kaleci fazla abartmaya gerek yok. çevreden boyu uzun , geçen sene uefada final oynadı gibi saçma yorumlar gelmiş. e kardeşim fabianonun boyu da boykoyla aynı fabianoda geçen sene çeyrek final oynadı şampiyonlar liginde ama görün ki kaleyi volkan hanzosundan bile alamıyor. yani kötü kalecidir demiyorum hatta tolga zengine göre çok daha iyi kaleci ama hemen başlamayın adamı yüceltmeye.
adamın kolunda no pasaran dövmesi var daha ne olsun .
(bkz: beşiktaş ın top tutan kaleci alması)
beşiktaşla anlaşmıştır hayırlı olsun.
bir halta yaramayan kalecidir.iyi olsa daha iyi takıma gider.
geçen sene UEFA finalinde Napoli karşısında çok iyi performans sergilemişti. Zaten başlığı da o maçta açılmış. O gün 5-6 tane çok net pozisyonu çeldigi görülmekte. Napoli forvetlerine geçit vermeyen bu adam bizim umut bulut vari kamillerden hiç gol yemez. Bekleyin ve görün.
türkiye'de iyi tek bir kaleci vardı şimdi 2 oldu.

muslera ile birlikte keyifli kurtarışlar izletecektir bize.

ama şu var ki beşiktaş en önemli eksiğini kapamış oldu, artık galatasaray'ın o kadro ile beşiktaşın 15 puandan daha fazla yanına yaklaşabileceğini sanmıyorum sezon sonu.
kaleci değil adam refleks.

son 1,5 senedir avrupanın en çok kurtarış yapan kalecisiymis.
bakalım görüp bakicaz.

yalnız 1.97 boy buyük avantaj.
efor testinde makineyi bozmuş amk. herifte artık nasıl bir efor var siz hesap edin.

http://www.cnnturk.com/sp...rceklesen-ara-transferler
ellerinde kelepçe, ayaklarında pranga olsa tolga zengin den daha iyi performans gösterecek kaleci.