bugün

4 senemin geçtiği yer üniversite hayatım.
Ben de üniversite için buradayım. Sıkılıyor insan bir süre sonra.
insanının çoğu zengindir. Özellikle çamlık yerleşkesi.
Baba memleketi.

Çok demokratik bir yerdir. Hem Mevlüt cenneti hem ayyaş deposudur, hocamıza da ayyaşımıza da sahip çıkarız.... Da, çok da çaktırmayız ama.
Açıkcası bu şehirle yıldızım hiç barışmadı gerek yönettiğim maçlar olsun, gerek çocukluğumun travmaları, fakat iki hafta önce başıma bi şey geldi ve şu an belediyenin yere büyük harflerle yaptırdığı “I LOVE DENiZLi” tabelası gibiyim.
Yakında eğitim için gideceğim şehir.

Yıllar sonra pamukkale'ye gitmek güzel olacak.
Alışkanlıklarımdan ödün vermediğim şehir..

https://m.uludagsozluk.com/e/40609881/
Gereksiz şehirdir, ilçe yapıp kaymakam atanmalı, bütçeye olan yükü azaltılmalıdır.
Gereksiz şehir diyene horozlanmaya geldim.

Y e d i r t m e y i z .

Edit: Geçen sene türkiye’nin havlu ve bornoz ihracatının yüzde 70’i denizli’den be. Güzel dokuruz. Hişşş.

Milimlik mikromilliyetçi hissediyoor.
Hooop şşşş aloooğ memleketime laf ettirtmem! Tamam orada doğup büyümemiş olabilirim ama aileden memleketim yanii.

Kıymetli profesörler, iş adamları çıkarmış güzide şehir.
Denizli'de deniz olsa, liman olsa en az bursa kadar büyük bir şehir olurdu. Zaten gelişmişlik olarak da oradan pek bir farkı yok. Gereksiz diyenin kafasına tavayla vura vura şehri gezdirmek istiyorum. Özellikle çamlığı.
Denizli'nin tek güzel yanı, Antalya'ya yakın olması *
https://twitter.com/serik.../1272795395350028289?s=20
denizi yoktur ama horuzu vardır.
ailesi 40 sene evvel yozgattan istanbula taşınmış çapsızların laf ettiği güzide şehrimiz.
ege bölgesinin izmir'den sonraki en gelişmiş 2. şehri.
farklı bir kültürü olan güzel şehir.
corona biter bitmez gideceğim şehir.
kürt milliyetçisi ve türk düşmanı bir şehirdir. bu şehirde atatürk ve göktürk desenli tişörtümle gezerken bana faşist diyenleri kemalist diyenleri bizzat kendi kulağımla duydum.
civril ilçesinin akdağ köyünde bir tabiat parkı bulunduran il.

(bkz: akdağ tabiat parkı)

görsel
görsel
görsel
görsel
Her yer dümdüz. Dağlar çok yakın gözüküyor sanırsın caddenin sonu dağ. Bir hiçliğe yürüyor gibiyim şuan. Güzel şehir vesselam.
covid-19 nedeniyle toplantı ve gösteri yürüyüşleri bir ay yasaklanmış il.
ironik bir şekilde denize kıyısı olmayan şehir.
Ne güzel şehirdir. insanın yaşayası gelir.. Pamukkale'si Dünyaca meşhurdur.
Adı üstünde deniz sahibi olan tek ilimiz.
ingilizcesi withsea'dir.