bugün

en buyuk sahafi dukkan kapatiyor. okuma oranı o derece yuksek yani.
Hangisi merak ettigimdir. Yaprak kitap evi kapandi ondan otesi yok.
kızları güzel şehir o kadar şehir dolaştım buranın kızları kadar güzeli zor belki izmir o da adı var yani her neyse çok rüzgarlı bugün.
kızları güzel olmayan şehir.
üniversitede bir kız vardı denizli'nin babadağ ilçesindendi bu kız. öyle sevgilim falan değil sadece sınıftan bir kız işte. neyse ben bu kızı arkadaşım diyerek facede ekledim. sonradan bu kız sebepsiz yere facebookta arkadaş listemden s..tir olup gitti. sonrada bana düşman oldu. ne yaptıysam tanımam görmem. işte denizli değince o gereksiz insan gelir aklıma hep. bunun dışında güzel şehirdir. toplam nüfusu 1 milyondur. bu nüfusuyla egenin önemli şehirlerinden biridir.
bir haftadır tadı kaçan şehir.
ücra yerlerinde her an başınızın üstüne atlayan horoz görme tehlikesi yaşatan şehirdir. ne izmir kadar gavat ne de urfa kadar muhafazakar bir şehirdir. kısacası memleket gibi memlekettir.
Gercekten degerli bir savcisini kaybetmistir. Uzucu.
Havası çok değişik olan şehir. Sıcağı insanı bayıltacak derecede. Evet.
muğla tarafı, çıkıştan itibaren dağlık alan olurken; afyon tarafı, çıkıştan itibaren neredeyse kitap gibi dümdüz olan bir yer.
deprem olan şehir.
sanırım açtığım başlıklarla allahı gücendirdim.
tövbe.
(bkz: cennette kadınlar regl olacak mı sorunsalı)
(bkz: başım ağrıyor bu gece olmaz diyen huri)
Tam gumbur gumbur simsekler cakarken ustune bir de deprem olmustur. Guzel sehir gercekten. Inanilmaz.
Memleketimdir. Şimdi memleketten uzakta üniversite yıllarımın sonuna gelmiş, işsizler ordusuna katılıp döneceğim yerdir. Deprem meselesine gelince; çok büyük deprem olmaz orada. Olanlara da alıştık zaten.
ilçe ve beldelerini merak ettiğim şehir. Bilgisi olan varsa birkaç soru sorabilirim.
merkezi sıkıcı olan şehir. evet.
üniversite nedeniyle 4 senedir içinde yaşadığım şehir.daha 2-3 sene daha burdayım gibi gözüküyor.
Oda arkadaşımın memleketi.
Kendisi hayatımda gördüğüm açık ara en mal insan.
Aaa benim Memleketim. Gitmesem de gormesem de severim. Tatli sehirdir.
üniversite tercihlerinde bana gelen en iyi birkaç yerden biriydi sanırım pamukkale üniversitesi.
ailemle olmayı tercih etmese idim muhtemelen yeni ikametim denizli olacaktı.

ha içimde çokta ukte kalmasa da, bazen daralıp keşke gitseymişim demiyor değilim.
kışlıkları kaldırıp indirmekten yorulduğum şehir. gene yağmur , gene fırtına.
gavurun pıtıkı gibi yanıyor .
türkiyenin 24. büyük ili.
yüzölçümünü 11.804.19 km2 dir.
büyüklüğü katar'ın yüzölçümünü kadardır.
Trafik ışıkları kabız eden memleketim.

Bi köyüme gidemedim ya. Çoözledim.
adı denizli ama kendisi denizsiz olan şehir.
gavur amı gibi yanmakta şu an. piştik ulan.