bugün

hoşgeldin anam kızsan pmle beni.
bir yazar.
öbüşmek istenen cinsten.
Eski bir yazar olabilir.
(bkz: denizdebogulanbalik)
ahlaksızlar gidin burdan.
bir kere öbüşmeyi seven bir insana bişi denmez tamam mı!
bir yazar, cariyesiyim artık yes.
kızlar bir olup ben aldatmayın lütfen.
Efendi ahlaklı bir kadın olsa sözlükte işi olmaz. Dolayısıyla eğer kendileri dişiyse şayet, yolludur.
Erkekse zaten konu kilit.
An itibariyle sözlükteki tek kızdır.

Hayırlı işler.
Çok yakışıklı bir yazardır.
izmirli bir kemalist olduğu düşünülen ve "beğenmiyorsan ülkeyi terket" denilesi yazardır.
Ankaralı dişi yazar. Sözlükte kız yok diyenler bir daha düşünsün. Neyse selam canım.
nickini neden böğrülce yaptığını anlamadığım yazar. börülce olmasın o? kendince bi espri falansa bilemem tabi.
Nickini okuduğumdan beri kendisini ankara Barby Show'da dans eden kadın ile karıştırıyorum. Belkide bu odur...
Deliler gibi aşık olduğum yazar. O da bana boş değil. inşallah evlenicez.
Hoşlandığım yazar. Uzak durun abi bilmiyordum falan diye gelmeyin sonra.
görsel
Varoşlar prensesidir.
Deniz bööörülcesi diye okuyup egeyi özleten güzel nickli yuzır. iyi yazmalar olsun.
Aylardır takip ettiğim ve artık aşkımı itiraf etmemin zamanının geldiğini düşündüğüm kadın. Sen ve herkes bilsin artık seni seviyorum kadın!
Daha tanışmak nasip olmamış sanırım hanfendinin biri. Erkek çıkma ihtimali de var tabii.
lord marcus ipnesi de sıraya girmiş. bizşm şansımız otomatikman sıfıra inmiş oldu ama yine de denemekten ne çıkar deyip sıraya girdiğim yazar kişisi. beni de yazın, ben de seviyorum.
bir dişi. evet.
merhaba arkadaşlar. sıra numarasını nereden alıyoruz acaba?
Sıra var diye kızlar kıskanmayın siz de tezgahı az ileriye açın teşekkürler.
iyi bir yazar arkadaşımızdır, hürmetler.
Böğrülce yemeğini pek iyi yapıyormuş.

Ben öyle duydum.

Şunlara bi yap ta sakinleşsinler.
hiç şüphesşz ki lord marcus ipnesi dadandığına göre bize kinamiyo düşer. selam kinamiyo, tanışalım mı?
artık bu saatten sonra umduğumuzu değil bulduğumuzu yiyeceğiz pillars, yapacak bir şey yok.

tanışalım, hatta belki şakacıktan öpüşürüz bile.