bugün

(bkz: ağzından mı öpmüş)
Sonunda iktidar olmus yani...
son yılların en bomba haberidir.

bi'de adamı yıllardır iktidar olamadı diye suçluyorduk. adam iktidarsız değilmiş meğer biz yanlış anlamışız.
(bkz: tayyiple di mi nolur tayyiple olsun)*
şimdi kime ne, sana ne, bana ne diyen arkadaşlar var. haklılar.

zerre umrumda değil, isterse uçan kuşla kaçamak yapsın.

da...

eğer aynı görüntüler rte'nin olsaydı, kime ne diyebilecek miydi bu arkadaşlar?

bize ne oğlum, adamın kendi hayatı diyebilecekler miydi? başbakanlık ayrı, özel hayat ayrı diyebilecekler miydi?

demeyeceklerdi, ben de demezdim.

peki deniz baykal dediğimiz adam kim?

yıllardır bu ülkede potansiyel başbakan konumundaki insan. yani başbakanlığa ucundan kıyısından yaklaşan ama bir türlü olamayan insan.

demek ki o zaman umrumuzda olmalı bir şeyler. eleştirebilmeliyiz yeri geldiğinde.

eğer bu video gerçekse ve deniz baykal istifa etmezse çok güleceğim ben ya...

hadi bakalım deniz'cim, senden daha ne kaçamaklar çıkar...
güncelhaber.com da google reklamlarında anal seks olması da ayrı bi ilginç.
hüseyin üzmez olayında ısrarla durun hele bir bekleyin dememden ötürü aynı hassasiyeti şimdi de gösterme mecburiyetinde olduğum vaka.

durun hele bir yahu... durun hele bi...
görüntülere bakmadım, bakmayacağım da ama görüntülerin gerçek olup olmadığını henüz kesin bir bilgiyle bilmiyoruz.

dahası da var; islam hukukunda perde arkasındaki günah şahısla Allah arasındadır, aşikaren gerçekleşmiyorsa kimse tecessüste bulunup meseleyi öğrenip de tellal gezdirerek ilan edemez. Eğer eş aldatma vakası ise onun şikayetçi olması ve kanıt sunması gerekir. Aksi halde insanlardan gizli ayıplara hiçbirimizin müdahale hakkı yoktur !

Unutmayın erenler Tecessüs ve gıybet haramdır !
'eğer gerçekse' mutlaka siyasi sonuçlar doğurması gereken videodur. evet herkes sevişir, ama ödülü milletvekilliği değildir*. olayın çirkinliği ise * yadsınamaz bir gerçektir.
kasetin gercek oldugunu kabul ederek konusursak, kravat meselesi var. baykalin kravati dikkat edin ona..

komplo teorisini kim kurmus olabilir?

hem kocasini ikna edeceksin, hem karisini ikna edeceksin..
hadi diyelim ikna ettin, bu adamlar sonradan senin ipini pazara cikarmayacak.

kusura bakmayin da yok öyle yagma.
alan memnun veren memnun.
veren kendini saglama almak icin koymus dolabin icine kamerayi.. baykal da yemis zokayi..

önemli olan bundan sonra baykal istifa edip, kilicdaroglu gelecek mi partinin basina ya da bosver kemali , sarigul gelsin.
o adam böyle bir sey yapmis olsa, itiraz etmez.
buldum mu sikerim kardesim der. zorlama yok.
burasi iran degil ki, zina sucundan idam edilelim

(bkz: rejimin namusu tehlikede)
- ahh erkeğim hadi hadi
+ sus kız bu gün tayyibin ne kadar namussuz olduğundan bahsedeceğim
- hadi hadiii..

meclisteki bayan milletvekillerini chp sıralarından uzak tutmak lazım. hazır anayasa değiştiriliyorken bunu da koysunlar pakete.
baykal'ın kaçak et operasyonu *
habervaktim.com'dan alıntıdır. bir vatandaş yazmış. işte o coşan vatandaşın yazısı;
--spoiler--
bence bu chp'lilerin yaptıgı bi iş *
chpliler baktılar ki baykıldan kurtulamıyorlar... kendileri bi tuzak hazırlayıp, bunu karşı medyaya verip baykılı yıpratarak koltuğundan al-aşağı etmek istiyorlar... her halukarda sonuçta baykıl bu, herşey serbest... cünkü milliyetçi(!), atatürkçü (!), çağdaş(!)... adamda herşey var... onun için ona herşey serbest.. hem yaşı da ilerlediği için ayrıca serbest (hani sizin yaşlılarınız çocuk gibidir * ) falan filan... bu habere yorum bile yapılmaz. chp zihniyeti ortadadır... ak partili biri olsaydı, diğer arkadaşların dediği gibi, 7düvele yayın yapılmıştı şimdiye kadar...
--spoiler-- *

*

*
chp'nin seçim sloganı: baykal'la iktidara el ele, kol kola, dudak dudağa...
(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
Kuru iftiradir.
Ben inanmıyorum.

Bu iftirayı atanlar bedeli ağır odeyecektir. Hem bu dünyada hem de diğer tarafta.
eğer bu görüntü deniz baykal'ın istifasını sağlarsa vakit gazetesi chp için yapabileceği en yararlı şeyi yapmış olacaktır.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
(bkz: chp nin görüntüleri yalanlamaması).
böyle bir şeyin olması kötüdür. ortaya çıkması daha kötüdür. sonuçta önemli bir siyasi partinin lideri bu kişi. hoş olmadı tabiki.
ancak baykal haricinde başka bir siyasiye yani rakiplerinden birisinin başına böyle bir şey gelse şuna adım gibi eminim ki medya o adamı paçavra eder atardı şimdiye kadar. sözlükteki dürüstlük timsali havasına giren arkadaşlarımız da alkış tutarlardı. tıpkı hüseyin üzmez olayında olduğu gibi ya da turgut altınok olayında olduğu gibi. bu video olayından rahatsız oldum lakin, çifte standarttan da o denli rahatsızım. kimse medya eliyle linç edilmemeli ama bir kısmı ediliyor-edildi bir kısmı korunmaya çalışılıyor. nedir bu çifte standart? herkesin kişisel hayatı korunmak durumunda ama herkese bu uygulanmıyor işte. dürüstçe değil de işine geldiği gibi, ikiyüzlüce davranan adamlar oldukça bu iş olmaz.
yakında yeni bir gündem belirlenebilir...

vivid yakın bir süre içinde bonservisini chp'den alacak olan anaconda baykal ile anlaşma imzalayabilir.
videoda ki kişinin baykal olup olmadığı kesin değil videoda ki kadının chp de yükselen bir bayan milletvekili olduğu kesin. buda videonun ve ordaki kişinin baykal olması ihtimalinin yüksek olduğua işaret.
videoyu izlemiş biri olarak söylüyorum ( meraktan izledim ) oradaki şahıs kesinlikle deniz baykaldır.
erkektir, yapar. yapmasa yazıktır zaten.
(bkz: alan razı veren razı)
kaçınız bugün 2 askeri şehit verdiğimizden haberdar?
hepiniz bir seks kaçamağıdır tutturmuşsunuz arkadaşlar.
siz seks kaçamağı derken adamlar orda 2 askerimizi şehit etti.
yapmayınız lütfen.

bunadamı eksi helal olsun.
tayyip gene yalanlanmıştır.
"hani hiç iktidar olamamıştı sayın baykal. "
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar