bugün

kargo grubunun koray candemirden önceki solisti. deniz kızıadlı grubun solistidir ayrıca.
bundesliga'da görev yapan orta hakem.
bu hafta oynanan stuttgart-hamburg maçını yönetmiş olan türk hakem.
bu hafta ki frankfurt - dortmund maçını yöneten türk hakem. ismini görünce şaşırmadım desem yalan olur.
alman vatandasidir ve bavyera bölgesindendir.

mesut özil kadar türktür kendisi. buraya gelip "türk hakem" falan yaziyorsunuz ya gülüyorum, ne alaka arkadasim?
vatandaşlık ve ırk kavramlarını birbirinden ayırt edemeyenleri güldüren hakemmiş.
an itibariyle oynanan inter-rubin kazan maçını yöneten hakemdir. 2011 yılından beri fifa kokartı taşımaktadır.
sert seven hakem.
Türk olmadığına sevindiğim alman hakem. An itibariyle manchester United vs Club Brugge maçını katletmiştir.
manu'nun penaltısını vermemiştir. resmen önce clubbe lu topçunun eline değdi top.
vasat hakem. bir adım ilerleme yok. en büyük avantajı alman vatandaşı olmasıdır. kaymağını bol bol yemektedir.

özel maç olan 22 mayıs 2016 ingiltere türkiye maçına verilmesi pek bir ironik.
Ortalama seviyede bir bundesliga hakemi.
Kendisi için zor maçta görev almıştır. Tarafsız görünmek isterken hata yapmıştır.
türk kökenli, alman hakemdir.

bundesligada görevine başladığı günden itibaren bir çok maç yönetmiştir.
bu hafta yapılan psg - basel maçında kendini yere atan edinson cavani ye sarı vermek yerine beleş penaltı çalmış olan hakemdir.

https://www.youtube.com/watch?v=2ssSrj4XIuM
aşırı berbat bir alman hakem. çok kararsız ve heyecanlı. bu maçta cüneyt çakır olmalıydı.
kardeş bu nasıl hakem? maç başından beri 2-3 tane net penaltıyı çalamadı en son neymar'ın pozisyonda çizgi hakeminin canına tak etti de söyledi.

imdb puanı olsan en çok 1-1.5 alırdın bırak gözlemciden 8 fala almayı. Vasat değil berbat hakemdir.
Bu gün psg ve barcelonayı üst üste koyup katletmiş hakemdir.
Ama kabul edelim böyle daha zevkli oldu.
afedersin yarrak gibi maç yönetti. sarı kartları vermedi, kırmızı kartlık pozisyonları vermedi. pozisyonlarda geç karar verdi. hakem çok kararsızdı gerçekten. bu durum barcelona'nın aleyhine sonuçlanacak herhalde dedim. futbolcular çıldırdı çünkü. ama lehine sonuçlandı. arda turan çok şanslı ya.

edit: ayrıca suarez'in pozisyonu penaltı değildi ancak barcelona'nın ondan önce net iki pozisyonunu penaltı vermedi. birine saysınlar işte...
bugünkü barça-psg maçında yanlış penaltı kararı vermiş hakemdir. ingiltere türkiye maçında da ingiltere lehine haksız penaltı vermişti.
Bundan sonra ancak memleketi göttingen de halı saha maçı yönetir.
Bunun yanında kürdan cüneyt collina gibi kalır.
Senin hakemlik yapmana izin veren almanya futbol federasyonunun amk deniz!!!
yıllar sonra bu maçta verdiği penaltı kararları ile hatırlanacak hakem.
Aziz Yıldırım'ın arzulu gözler ile izlediğine inandığım Hakem.
(bkz: Keşke benim olsa)
başıma bir şey gelmeyecekse; deniz aytekin kim? barça-psg maçına kadar adını sanını duymadığım hakem.
türk her yerde aynı türk.

parayı almış görevini yapmıştır.