bugün

Acun nasıl zengin oldu?

1- Bildiğiniz gibi, "Yetenek Sizsiniz" adlı programda, "onların zor günlerinde" jüri üyesi olarak bulundum.
2-Benim için gerçekten de ilgi çekici bir gözlem olacağını düşünüyordum ki, öyle de oldu.
3- Evet. iyi bir gözlem oldu çünkü bu sâyede bu ülkede estetiğin, san'âtın, edebiyâtın ve insân rûhuna hitâb edenlerin değil... ahmak yığınlarına hitâb edenlerin güç kazanacağını hep birlikte görmüş olduk.
4- Bir juri düşünün ki, bir kimsenin san'ât veyâhûd kâbiliyet yönünden üstünlüğünü kitlelerin alkışlarına göre belirlesin.
5- işte halk, bu popülist döngü ile ahmaklaştırılmaktadır.
6- Ahmakların zevklerine hitâb etmek, sistemin sözde "aydınlanmış" (illuminated) esâs sâhiblerini ya'nî robotlaştırıcıları güçlendirirken,toplumları ise aylık maaşlarına (samanlarına) bağımlı çiftlik hayvanları hâline getirmektedir.
7- Ahmaklara hitâb etmek sizi maddî olarak zengin kılar.

Fakât esâs zenginlik, erdemlice bir hayât sürmekten başka hîçbir şey değildir.

8- Erdemli kalabilenlere selâm olsun.
9- Buradan sistemin sözde sâhiblerine yani sözde "aydınlanmışlara" sesleniyorum:

Siz çoksunuz fakât biz haklıyız.

Hiçbir şey bitmiş değil, aksine her şey yeni başlıyor…

DEMET EVGAR
söylediğinin yaptığının arkasında dur demek istediğim şahsiyet. şu güne kadar her yaptığımın arkasında durdum. çocuk gibi kaçmakla olmuyo böyle.
neden sol frameden düşmediğini bilmiyorum -okumadım hakkındaki haberleri- fakat game of thrones'un yerlisi çekilse cersei'yi çok rahat oynar diye düşünüyorum.
twitter hesabının hacklendiği iddia edilen oyuncu, kadın gibi kadın. umarım iddialar gerçek değildir de acun' a cidden giydirmişsindir.
twitter hesabından sağlam dille eleştirmiş sanatçı kadın. hani yeteneksizsiniz'de ota boka gülen, alkış yapan üniversiteli tayfa da burada acun'u savunmuş ahaha. merak etmeyin olm. sizin gibi adamlar oldukça o program bitmez.
yemin ediyorum lafları müthiş oturtmuştur helal olsun.
dün twitterda rast geldiğim bir sanatçıdır. Kendisi oyunculuğuyla insanı kendisine bağlayan bir oyuncudur. Bunu bütün sinema filmlerinde ortaya koymuştur. Ayrıyetten dünde kişisel twitter hesabından acuna ayar vermişliğide vardır.
4- Bir juri düşünün ki, bir kimsenin san'ât veyâhûd kâbiliyet yönünden üstünlüğünü kitlelerin alkışlarına göre belirlesin.

Burda yazdığı gibi programda da seyirciden çok alkış alan birine hayır diyerek "yetenek alkış sayısıyla orantılı değil" gibi şeyler demişti. Hesabının hacklendiğini düşünmüyorum.
olur olmaz sözcüklere "şapka" (^) koyan kadın. çoğu doğru ama hepsine de konulmaz ki.
Her role girebilen sağlam oyuncu lakin hatırda kalan bi projede göremedik hâlâ.
Yalnız Acun abiciler ve yetenek Sizsiniz Türkiye programınin kadrolu izleyicileri bile hak vermiş kadına.

Lan amina koyim atılan tweetler çok özenli ve kaliteli bir Türkçe ile yazılmış.

Türk ünlüler daha şey'i bile ayrı yazamıyor.
Kansas'tan bir arkadaşım aradı.
Yüzde doksan dokuz doğru haber.
Hesap bitmiş, efen? Bitmiş bitmiş.

Hesap hacklendi yüzden doksan dokuz.

Ayrıca kendi izledikleri programı sırf programa ve yapimcisina ayar verdi diye alkışlayan ahmaklar size diyor kadın aslında.

Olum Acun zeki Meki değil amk siz çok aptalsiniz.
Siz izlemeseniz o adam para kazanmaz.
Yani ayarı alkışlamak yanlış ayarı size vermiş dolaylı olarak.

Yani kisacasi siktirin gidin o ses Türkiye var aksama ona bakın.

Ulan zeka seviyenizi sikiyim o ses çocukları bile izleyenlersiniz.
twitter hesabını hackleyen oluşumu tahmin edebiliyorum. Eğer onlarsa çok güzel bir iş çıkardılar. demet evgarın şahsına kasıtları olmaz, umarım demet hanım da çok fazla takılmaz olanlara.

farkındalık oluşturdukları ve acunun kuyruğuna bastıkları için kendilerini tebrik ederim.
gene 3-5 chpkk lıca yalanma seramonisi başlatılan hatun kişisi.
bir erkek bir kadında iyidi, oyunculuğunu beğenirim lakin karakter olarak anlaşılan geri kalmış.

acuna atarlanmış... tabi canım benim, acun senin yoluna mı taş koydu? kimi koltuğundan etti? kaç yüz kişiye ekmek vermesini geçtim, kime ne zararı olmuş bu arkadaşın? programları mı kalitesiz? yok canım benim türkiye gelin kaynana programlarını gördü, biri bizi gözetliyor şempanzeliklerini gördü onlardan sonra gelen şu program, kavgasız dövüşsüz şarkı yarışmaları yetenek yarışmaları, adada geçen survivor temaları... bunların en kalitesizi bile türkiye standartlarının çok üstünde olan programlar.

ben bu adama neden yüklenildiğini söyleyeyim,
chpkk ve israil destekli diğer postalcı emperyalist dediğimiz satılık tayfa, medyanın tüm güçlü kişilerinin tek bir elde toplanmasını istiyor, ve isteniyor ki bu tek el sadece ama sadece muhalefet yapsın siyaset yapsın.

eh bu acun arkadaş da siyasetin s sini bile yapmıyor programda, bu demet evgar gibi uzaktan kumandalı israil balonlarının da zoruna giden bu, fetullah cemaati denen vatan haini tezek yığını ne diye türkiyenin öyle ya da böyle tüm güçlü kişilerini dinledi? neden müge anlıyı bile dinlediler sanıyorsunuz? hepsini ele geçirip, tehditle şantajla siyaset yaptırabilmek hükümet üzerinde baskı kurabilmek için.

kısacası evgarcım senin o 90 üstü cehape tipi kişiliğin önemsiz, şu gün ölsen kimse tınlamaz. o derece anlamsız bir kişiliksin.

sizler anca berkinlere yürüyüp geri kalan tüm ölenleri dışlayan tiplersiniz o yüzdende tamamen dışlandınız. yok hükmündesiniz.
alayınızı toplasak acunun tırnağıda etmezsiniz.
En Sevdiğim 3 isimden Birisidir.
Acun'un milleti uyutma görevini yürüttüğünü dillendirmiştir. Çok şükür biri çıkıp bunu söyledi! Demek ki her şey para değilmiş, yüreği olan çatır çatır doğruları söyleyebiliyormuş!
ben burda dikkat ettim ki çoğu kişi araştıma yapmadan hemen hakkında yorum yapmaya başlamış.

Özet; Acun hakkında aşağılayıcı twit atmış daha sonra hesabının hacklendiği anlaşılmış. Acunda biz görüştük o yazamadı demiş. Ama emre karayel hayır hacklenmedi yazmış. Meğerse emre karayelinde hesabı hacklenmiş. Olay bundan ibaret. Hackleyen kimse çok başarılı bir iş çıkardı tebrik ederim.
nickaltı almak için çok saçmalamış yazar. yani böyle davranıyor gibi.
Twitter hesabi haclendigi soylentisi olan kisi.
Eger haclendi ise bizde inanir isek, o hackeri anlindan opmek istiyorum.
Hesabı ağır türkçüler tarafından hacklenmiştir . Ben de neden bu kadar iyi türkçe kullanıyorlar diyordum . Ayrıca Tengri nedir ya ?
hesabı hackleyenler melih gökçek'in hesabını hackleyenlerle aynı gruptur muhtemelen.

türkçü tengrici birileri hacklemiş hesabı.

https://twitter.com/dmtev...status/528915842994819072
*
Haha komedi vallah, emre karayeli de başkası heklemiş, bir kadın bir erkek iki hekırrr.
görsel
Hacklendi diye başkası adına konuşamaz herhalde. Zaten hacklenmediyse konuşur tv'de acun rezil olur. Bu yüzden hacklendiğini düşünüyorum. hackleyene selâm olsun.
Kesin olarak hacklenmiştir. Twitterdan yazdılar.
süper oyuncu. acun'un düşüşteki reytinglerini halkın sanat düşmanlığından faydalanarak başarıyla yükseltmiştir. acun çok doğru insanlarla çalışıyor.
acunu sevmem ya da sevmemem önemli değil. kendisi rating nasıl yapılır bilen birisi. demet ise bana göre, tv'nin neye yaradığını bilmeden, elitist takılmıştır. kendi çevrende elitist takılabilirsin ama bir tv programına çıktığında ortalama beğeniye hitap etmek durumundasın, yoksa rating denen canavar yer seni. bence demet bunu baştan bilmiyordu, yaşayarak öğrendi. tweetler kendisine ait değil, onunsa eğer gururuna yediremediğinden yazmıştır ya da hala rating'nin tv için ne kadar önemli olduğunu anlayamamıştır.