bugün

hintli film yıldızıdır. benim fikrimce bollywood'un en güzel aktristidir, baktıkça 'bu kadınsa ben neyim, ben kadınsam o ne' serzenişine kapılırsınız.
görsel
görsel
görsel
görsel
Bir filmini izledikten sonra tüm filmografisini izleyen biri olarak gülüşü için ölebileceğim tek kişi.
http://galeri.uludagsozlu.../deepika-padukone-715181/
en sevdigim bollywod aktrisidir . Bir çok filmde rol almıştır
beğenmediğim bolly aktristi. fazla abartılıyor, üstelik makyajsız bir boka benzemiyor. gece karşına çıksa zombi sanırsın, hantal bi de erkeksi.
Ranbirin kendisini katrina ile aldatmasından sonra bile dövmesini ihanetin sembolü olarak sildirmeyen bana göre hintli en güzel kadındır.
Oyunculuğunu beğenmediğim bir hintli aktristtir. Buz dolabı gibi oyunculuğunu om shanti om filmindede kanıtlamıştır.
Çok güzel gülüşe sahip bollywood oyuncusu.
om shanti om filmindeki performansı muhteşem.
Lovely adlı şarkıda dansözlük yapmıştır.

https://youtu.be/HT7g_9eNnYk
görsel
Priyanka chopra'yla birlikte bollywood sinemasının en güzel oyuncularından biridir. Priyanka daha yetenekli ama.
(bkz: melek) yüzlüdür.
Makyajlı şopar.
açıkçası beğeniyorum.
(bkz: 1986) doğumludur.
güzel biri karizmatik .ama kadınsı ve hoş değil . üstelik göz altları çok mor. gözlerimi kısıp hafif geriden bakınca da bizim hadise'ye benziyor . bu yüzden bir türlü ısınamadım .
ismi okuyunca star wars'ta yeni karakter sandım ama değilmiş.
Filmlerde güzeldir, etkileyicidir ama normal fotoğraflarına baktığınızda sıradan gelir.
(bkz: depik)
bazı fotoğraflarda photoshop ile ten rengi açılan, bazen gözlerine ela lens takan bollywood oyuncusu.
Çok hoş olan hint asıllı oyuncudur.

En güzel filmi (bkz: chennai express).

Yeni Nesil Ajan( xxx) serisinde de rol almış, lakin çok donuk bir oyunculuk sergilemiştir, belki de rolü gereğidir.
ortalama bir yeteneğe sahip, shahrukh khan sayesinde şöhret basamaklarını yüzer yüzer tırmanan güzel gülüşlü şopar bir ablamızdır. en azından mimik yapıyor bu hatun ya katrina kaif gibi poker surat değil.