bugün

13 saatlik yol yaptığı için, onu eleştiremeyeceğimi düşünen yazar. Ama seviliyorsun bunu bil.
çorap mevsimini getirmiş nihayet.

şortundan hala vazgeçememiş eşsiz çorap mağduru sözlük müdavimi.
(bkz: #35520045)
Yanlış bacaklar değillerse cemil gelmiş.
bacakları kaymak olan yazar.
Termostat özellikli yazar.
Çorap giyme mevsimine girmiş.
Hazırlığı iki senede ve yeni bitirmiş yazar. Kaybettiği zamanları ders çalışarak çıkarıyor.
Cemil yaz okulunda calculus alıyor sanırım, vermiştir umarım..
Ben veremedim.
Ne zaman kıllı ayak, bacak, el, kol görseli görsem nickiyle karşılaştığım yazar. En son bacak görselini gördüğümde direkt tahmin ettim ve tahminimde yanılmadım. Sözlük onu kol ve bacaklarıyla tanıyor olmalı.
görsel
Bacak fotografi paylasmasini garipsemedigim yazar. Kizlar paylasiyorsa erkekler de paylasabilir. Eşitlik budur.
yanlış girdiğim nickaltısını kendi adıyla oylayarak şeref vermiş teşrif etmiş bir reyiz. oo mağrur bir papatyaa, oo ezilenlerin umudu ve yılmaz heykeli, oo sözlüğün açıkara en özgün yazarı, oo dedi cemil içinden. biraz saygı fazla değil.
Eskiden ayak atardı şimdilerde kız fotosu atıyor. En son misafirim var ayağımı atamıyorum dedi. O gün bugündür günlük dozu alamadığımızdan uykular kaçık.

Cemil günlük hayatında da ayağıyla tanınan biri sanırım. Arkadaşı olsa gerek yukarıdaki yazar. Yoksa nerden tanıyacak.
Aşırı kıllısınız. acilen bir lazer epilasyoncuya görünmeniz lazım.
bir insan neden ayak resimlerini yayınlar yazarı. iğrençli yazar.
4 gün önce 21 yaşına girmiştir. Kutlu olsun.
kaç yaşında acaba?
O bacak kıllarıyla kör düğüm atılabilir. Hatta saç ektirtme niyetine kesilip satılabilir. Sevdiğimizden diyoruz be.
ayak tırnaklarını çok derin kesen yazar.

tırnak batması riski taşıdığını hatırlatalım.
Hep aynı eşofmanı giyen fakirin biri. 40 kilo ayaklara sahip yazar. Sıçtı mı bir teneke sıçar amk.

Neyse kendisine ve ayaklarına iyi akşamlar diyorum.
anın görüntüsü başlığına attığı fotoğraflar ile karması uyum içerisinde dans eden yazar.

(bkz: kıllı lopez)
Entrysini okuduktan sonra nickini okumaktan keyif aldığım yazar.
Acilen epilasyona gitmesi gereken yazar.
Anın görüntüsünde görmeyince bir panik modunda oluyorum, malum eksileme ihtiyacı.
etlik'te oturduğunu düşündüğüm yazar.
Bacaklarını görmekten bıktığımız yazar kişisi. Lan manyak yeti gibi ayakların var korkuyom mk.
(bkz: Cemil seni sikeceğim birader)
Ben cemili cidden seviyorum. En azından samimi.

Edit: cemil o selena basligindan sonra vazgectim.hoscakal.