bugün

altıma kaçırma riskini minumum seviyede tutabilmek için entarilerini okuyamadığım yazar.*
diyalog hususunda son derece başarılı yazar. sözlüğe duman attırıyor. celebrity olma yolunda hızla ilerliyor.
lakin gece hayatına, karı-kız ortamına dikkat etmesi lazım.
(#2257126) nolu entry ile beni fazlasiyla guldurmus yazardir. **
cidden güldüren, dikkat çeken kişilik. eline klavyesine sağlık..
#2266287 senaryosunu beğendiğim yazar. zamanını ayırmış yazmış tebrik ettim.
arkadaşı atnicki'ni sözlüğe kazandırmış yazardır. kendi gibi süper bir insanla zirveyi şenlendirmiştir.

(bkz: yaz da bitiyor anasini satiyim zirvesi)
izmir zirvesinde masanın köşesine konuşlanan, herkes gibi zaman zaman tavaf eden, nickimi ısrarla hatırlamayacağını söyleyen ve ayrıca kadehimdeki kulpun sallanması konusunda uzlaşılamayan yazardır. Sarhoşluğuma vermiştir, ben de onun sarhoşluğuna vermişimdir.**
beni elimden tutup zirveye götüren orda çok rahat olmamı sağlayan ve sıkıldıkça tesbih gibi nickimi çeken kadim dostum.
zirvede sık sık yanıma gelip, beni sohbetinden mahrum etmeyen yazar. sözlükte büyük bir hayran kitlesine sahip. gurur duyuyoruz kendisiyle.
kesin başına bir bok geldi. dünün dikkat çekenlerinde ismi geçmiyor. atı da tek başına dönmüş dün ahıra, konyakçı söyledi. crom adına.
4. nesiller içerisinde parlayan güneş. ilerde sözlüğün en ünlülerinden biri olması kuvvetle muhtemel olduğu için fırsat bu fırsat imza alınabilir şahsından.
(#2341032)

esprileri ile cok komik oldugunu düsündügüm yazar.
izmirli olmasi münasebeti ile benimle ayni zirveye gelmesini diliyorum...
kendisini tanimama ramen nickini unuttudgum icin nick altima yazdigi entryi '' kim lan bu bana bidi bidi yapmis '' diyerek cemkirmisimdir. kendisine karsi killatmisimdir.ne is bu demisimdir.
megerse kendisi ile ayni zirvede zaten yer almisimdir hatta selam vermis bulunmusumdur.
yuh ya bu kadar olur öptüm.
ama aklimdasin , görüsüciizz ! *
olayları sanki yasamıs gibi diyaloglarla suslemeyi bilen espri üstadı yazar. kesin çiziyordur bir yerlerde diyorum; çizmiyorsa yazıktır, gunahtır.
sözlüğün en komiği..
kendisine don't stop demek istediğim yazar..
ve hatta,dedim bile.
ben ki doğru düzgün kimseciklere nick altı entry girmem, sırnaşmam, kankicilik oynamam... ama işte bazı yazarlara üç beş kelime de olsa yazmak gerek...

çok yetenekli bi adam bence... (eğer kadınsan bu entry i silmem gerekecek)
"gözlerinden zeka fışkırmak" deyiminin anlamını, izmir zirvesinde kendisini görünce kavradığım yazar. o kapkara gözlerden zeka fışkırıyor. kulağına eğilip dedikodu yapmak şansını bile yakaladığım için bahtiyarım.
süper bir yazar, hayvani bir espri yeteneği var. yani düşünüp tasarlayıp yazdığı bir şey değil, açılan başlığa anında sandalyeden düşüren diyaloglar giriyor adam.
baştan sona bütün entrylerini okuyup artılamak lazım böylelerini.
hee dersen ki senden komik mi götük? ben derim ki eaaaa derim kieeaa bu adaam espri yapıyoaar hocaaeem eaaaa eaaaa.
[erman senin işin de zor şerefsizim. iki taklit yapayım dedim ağzım yamuk kaldı böyle eaaaa şeklinde]
(#2418293)
(#2418132)
(#2418106)

alın, bakın. enfes bir yazar. yazdıklarını okuduğum zaman ciddi manada gülüyorum. kahkahalarla. ben ne kadar hayatın boş tarafını görüyorsam bu kişi de işte o kadar ters şekilde hayatının dolu tarafını görüyor.

mizah bir yumruk ise eğer, bu adam herkesi haşamat ediyor. iddaa ediyorum: bu sözlüğün en iyisi. kendisi, daha iyi entryler yazana kadar da en iyi entryler bu adamın yazdıkları. *
gül gül öldüren yazar. *
her entrysinde kıvrımlarını hissedebileceğiniz yazar. şamdan'a çıksa ''ahanda bu o'' derim.
hanım koş tüfeğimi getir dediğinde 5 saniye sonra tüfeği eline alacak kadar hazır olda bekletir karısını. kadın düşmanı işte n'olucak!. allah ıslas etsin ne diyim.

(bkz: geçen haftanın en beğenilen kadın düşmanları)

yine mi girdin lan sen istatisliklere...

ps: severek, pek severek okuyoruz.
sol frame e geldikçe yazasım gelen yazar. kendisini çok sevdiğimi bilir. zirvede yanımdan kalkmak zorunda kalınca geri dönüp "o tarafa geçiyorum." diye adeta sorar gibi konuşmasını unutamam. "üzülmezsin değil mi?" der gibiydi. kardeşim benim.
(#2472034) entrysi ile beni ne kadar da anladığını kanıtlamış komik uuser. yeni zirvelerde görüşmek dileği ile.
gerçekten çok komik yazar, bakalım ne yazmış bugün diye takip ediyorum valla.eline , yüreğine sağlık.
(#2508587) , kaliteli diyaloglar yazan, sözlük yazarı.