bugün

mükemmel bi film. sıkılmadan izledim.. hel o kesilen elin yeniden çıkması ☺
en sevdiğim marvel karakteridir,açıkara..avengers'a katılması,iron man'le kanka olması dileğiyle efenim..

edit : seinfeld'inden friends'ine,the office'inden arrested developmentine kadar mizahın zirve yaptığı dizileri izlemiş biri olarak diyorum ki,bu film komiktir net..kendi sikko zevkinizi kriter alarak milleti yaftalamayın allahın andavalları
Buna gülen recep ivedik in osurma sahnesinde diyaframını patlatır, dalağını eline alır.

Hayatımda izlediğim en sikko 3 film arasindadir, net.
Neyin hayal kırıklığı hiç anlamıyorum. Sıfır beklenti ile izledim süper eglenceli film.
aksiyon macera türünde, PlayStation 3, Microsoft Windows ve Xbox 360 için High Moon Studios tarafından geliştirilen bir oyundur. Deadpool Bir Marvel Comics karakteridir. Fabian Nicieza ve Rob Liefeld tarafından yaratılmıştır.Nolan North tarafından seslendirilmiştir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Deadpool_(video_oyunu)
Türkçe seslendirmesinde ciddi oynamalar yapılan film.
Zira ingilizcede "size dürümü tersten yedireceğim" yoktur herhalde ama komik güzel film.
Film kesinlikle sıradışıydı ama seslendirmeyi yapan kişi bir ödülü haketmiş gerçekten.
bu sahneyi izleyenler bilir, resmin sol üst köşesinde biitcoin'e gönderme yapması ilginç gelmişti.
görsel
eğlenceli bir film.. tek kelime ile bayıldım.
Filmdeki Deadpool ile şu Wolverine ile nükleer santralin tepesinde kapışan Deadpool arasında bayağı fark var. Meseleye vakıf birisi aydınlatsa da öğrensek iki Deadpool arasındaki farkı.
Sinemada izlerken arka sırada oturan yaşları maksimum 10 ve 3 olan iki çocuklu aileye film boyu gürültülerinden ve cehaletlerinden dolayı sövdüm. Spiderman sanıp geldiler herhal.
EFSORELLA FiLM.
https://www.youtube.com/watch?v=jrn8kbzeX_I
-gidip kızı görmediğin sürece acı çekeceksin
- beni görebiliyor olsaydın böyle konuşmazdın
-aşkın gözü kördür wade
- hayır sen körsün, sen david beckham ı konuşurken gördün mü hiç ? Tıpkı helyum tüpüne oral yapıyor gibi.
Batman serisi kadar kült bir yapım olmasa da kaliteli bir film. ironik kurgusu argosuyla eğlenceli bir aksiyonu var.
" Bütün mesele şu. Hayat, arada bir mutlu reklam arasının verildiği uçsuz bucaksız bir tren kazası gibidir. "

görsel
izlerken sıkılıp yarıda bıraktığım film.

evet bazı espriler var komik falan. ama herkesin abarttığı kadar efsane değil.

ayrıca lee yi de hiç sevmem gothamdaki.
Deadpool super filmdir begenmeyen siktirsin gitsin uludagdan.
Bi captain america değil. Ama iyi filmdi.
süper kahramanlar kategorisinde piçlik yarışması düzenlense açıkara zirvede yerini alır.

görsel
hayatımda ilk kez içinde küfür, orantısız sex ve edepsizlik olan bir filmi bu kadar çok beğendim. ikincisi gelsin artık akü.

görsel
taşşakta nirvanaya ulaşmış. ben böyle bir şey görmedim. izlemeyen varsa mutlaka izlesin.

https://www.youtube.com/watch?v=AsqkzBQ1lSI
vasat film. bilmiyorum hiçbir yanını begenmedim.
Televizyonda yayınlanması saçma olan film. Yarısını kesecek veya sansür koyacaksın ne anladık aq.
Kız- hey üvey babamı da benzetir misin.

Deadpool- yeterince paraya senin ananı bile s.kerim.