bugün

(#16731235)tüm kız arkadaşlarıyla birlikte olan yazar.
(#24137322) entrisiyle 'wtf' dedirtmiş yazardır.
kafir yazar.

görsel
kur'an-ı hakim ve hadislere islam mitolojisi diyerek mekkeli müşriklerin izinde olduğunu belli etmiş sözlük sakini.

10. O gün vay haline yalancıların!

11. Ki onlar, ceza gününü yalan sayarlar.

12. Onu ancak hükümleri çiğneyen ve günaha dalan kimseler yalanlar.

13. Böyle birine âyetlerimiz okununca "Eskilerin masalları" derdi. -mutaffifin suresi-
kendisine göre Müslümanlar arapsever oluyor gibi izlenim bıraktı bende.
dünyanın düz olduğunu 4 dakika boyunca savunan bi abimizin videosu vardı ya bu arkadaş ordaki abimizdir. buna ne anlatırsan anlat inanmak istediği şeye inanır ya da inanması gerekenleri gerçekleri görmemeye çalışır. olaya şu enty deki gibi açıdan bakabilmesi çok ilginç çünkü. (#24240233)
acaba yahudi mi yazari.
işi gücü trabzon ve türkler olan yazarımsı şey.
(#25145123) çok ciddi kanıtlarla konuşuyor. eğer şerefsiz bir adi olsa kafadan atardı. ama bu öyle değil. helal olsun böyle yazarlar görmek istiyoruz.
Bir ara orta asya ile ilgili hatırlamadığım bi entry yazmıştı. Ben de tepki gösterip 'kaç kere gittin orta asya'ya' diye sormuştum. 'hmm bir düşüneyim 6 kere balım' diye cevap verince 'nerelere gittin söyle analizini söyleyim' demiştim. Bu mesajı kendisine tam 3 defa attım ama cevAp vermedi.

Hey yavrum hey..
Thomas edison un esekle girdigi cinsi munasebetinden dogma okapi.
türk düşmanı boş yazar. daha ne olduğu belli değil, kürtlere laf eder, dincilere eder, türklere eder. dikkat çekme çabasında vasat troll.
5. nesil çaylak. aklını başına al ve çaylaklığın tadını çıkar. hadi öperler.
(#27280915)
senin dinin sana
benim dinim bana!
yıllardır aynı çizgi korumak da bir erdemdir diye düşündüğüm yazar.
varoş bir tip.
#27735364 değişik bir mantığa sahip yazar.

bir uyarı: o mantık çok yanlış kardeş.

birilerinin allaha ettiği küfür allahı rahatsız etmez rahatsız olanlar da kendilerini yüce rabbimizin yerine koyduklarından değil; inandıkları, sevdikleri, değer verdikleri allaha böyle terbiye ve ahlak dışı şekilde küfredilmesindendir.

küfreden sadece kendini sıkıntıya sokar.
islamla dalga geçen,müslümanlığı alaya alan,her dindarı akpli sanan vasat troll.

allah der ki :
Onlara: insanların (müslümanların) inandığı gibi inanın.denilince,Biz de o beyinsizlerin inandığı gibi mi inanacağız?» derler. iyi bilin ki, asıl beyinsiz kendileridir fakat bilmezler.

(bakara 13.ayet)
Ölürse çok şey kaybedeceğine inandigim yazardir. Allah seni gazabindan korusun ne diyeyim.
Troll olamama kaygısı güden yazarcık. insanların diğerlerine saygı göstermemesi sikimde değil de kullandığı o cümlelerin hesabını nasıl verecek onu merak etmekteyim.

Edit: Yazarcık demişim. Hakaret etmek isterdim ama annesi babasına olan saygımdan susuyorum.
Ateist olmayı üstünlük sanan tip. 20 yaşında olsa belki hoş karşılanır ama kadayıf david olmuşken hâlâ bu kafada olması boş beleş biri olduğunu düşündürüyor. Muhtemelen nargile içip duman üflediği fotosunu da face'de profil fotosu yapmıştır

He arap dini, he kürtler öyle he rö rö rö.. vaaay rakı iciyon haa.
Bayram gününde kendisine hakaret edilmesini isteyen yazar.
(bkz: vasat troll)
temizlikçileri ve başörtülüleri aşağılayıp küçük gören yaratık.
Az önce bi online oldu bişey yazdı hemen gitti gitti. Sanırım cumaya gitti.
Cuma da olmayan yazar. Ben cuma dayım bugün kendisi yok. Bir kızla görmüşler.