bugün

mavi ay dizinde bruce willis tarafından canlandırılan,romantik ve de sevimli dedektif
dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
ergenekon'a bir türlü baskan adayı bulamamıs kafası karısık yazar.
(bkz: ergenekon orgutu baskan tahminleri)
yanlış tespitleri ile göze çarpan 5. nesil yazardır.*
(#3921199) numaralı entrysi ile ne dediği belli olmayan, ilginç yazar.
yimpaş'ın akp döneminde yolsuzluk yapmaya başladığını sanan yazar. tamam her yolsuzluğun altında akp var diyorsun, bu memleketi soydu soğana çevirdi diyorsun ama sallarken coşmaması tavsiye edilen yazar.
sözlükteki akp' lilerden daha çok akp hakkında yazı yazmasına rağmen, akp'li yazarların çokluğundan şikayet edenlerden kendisi.
(bkz: #3929901)

edit: ilgili entry'sini düzeltmiş. kendisini tebrik ediyoruz.
türbanlı kız konusuyla sözlükte prim yapmaya çalışan muhtemel fake yazar.*
kendi nicki altında girdiği bir entryde diğer yazarlara çok net bir şekilde küfrettiği için sözlük kuralları uygulanırsa silik olması gereken yazar.
nick'i altına, kendisi ilgili yorum yapmaya gerek duymadığım diye başlayan yazı yazıp devamında "5. nesil yazar/yazmaz" diye yorum sıkıştırılan yazar. vay be!

edit: hiç birini tanımam, hiç biri ile sözlükte karşılaşmışlığım yoktur.
(bkz: dostum david addison demişsin ama bu maddie hayes)
(bkz: bunlar reklam kokan hareketler mike)
at gözlüklüleri karşısına almış olan yazar.
(bkz: hic geregi yok yapma filipescu)
clon hesap oldugu bariz olan yazar. bir de diğer clon hesaplar bu adama destek vermiyor mu. komiksiniz.

(bkz: hanım koş cocuklar bayramlaşmaya gelmiş)
kendisini biraz kibirli gördüğüm yazar!
e be yavrum sen "seri eksi oy veren ibneleri" deşifre ettim diye geri gerim geriniyorsun ama onları bilen biliyordu zaten! hep ipnelerdi, hep seri eksi oy veriyorlardı! bir baksaydın en çok oylama yapanlar listesine (ki o ipne kendini çok iyi biliyor, geçen akşam itin götüne sokuldu ama hala yazıyor) anlardın o zaman!
değdi mi şimdi gece gece?
(#4015171) acz ve fakr ne lan dediğim yazar. benim nickaltıma benden çoook alakasız bir entari yazması gece gece çok can sıkmıştır.
ayrıca size de sözüm var lan: niye organize olup, bir kişiyi sıkıştırıyorsunuz, tek kalmış baksanıza ayıp.
edit: ciddiyim ben. çok acayip organize olunmuş. ayıptır. müslümana yakışmaz.
(bkz: gece gece banene)
sahura kalkan grubun çoğunlukta olması sebebiyle savaş alanında yalnız kalmış gibi gözükür. düşüncelerine saygı duyan büyük bir kesmin olduğuna eminim.

özel mesajında dine değil dini siyasete alet edenlere karşı olduğunu söylemiştir. tebrik edilesidir.
10 gün çaylak olma cezasına çarptırılmış yazar.
en son uçuşa hazırlanırken sözlük airport'ta gördüğüm yazar.

saat 4 civarlarında acz ve fakr ile birlikte uhy * nin u5201 numaralı uçağını bekliyordu.

hic geregi yok yapma filipescu dedim dinlemedi. o güzel uçaklara binip gittiler.
bilgi içerikli entryleri ile dağarcığımızı zenginleştiren, engin bilgi ve tecrübesini bizimle paylaşabilmek için gece gündüz emek veren değerli bir yazar arkadaş. severek takip ediyoruz.
(#4821898) entrysiyle yaftalamanın nasıl yapılacağını bize öğreten yazar.
(bkz: #4821939)
ironiden anla(ya)mayan kullanıcı.
muhsin yazıcıoğlu ve geçirdiği kaza ile ilgili yazdıklarını görmek istemediğim yazar. keşke bu yazarın yazdıklarını bana gösterme diye bir buton olsa. duy sesimi zall.
kendisiyle ilgili birtakım ipuçları veren yazar.
geçmiş olsun deyip, tedavi olmasını tavsiye ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar