bugün

ikinci nesil uuser.
zirvenin en sessiz en karanlık en gizemli yazarı olan yazar... devamlı takma ismini sorup, her seferinde unuttuğuma göre harbiden gizemli yazar...
uludag sözlükteki bowling zirvesi nde tanışma fırsatı bulduğum ve oyun sırasındaki gözlemleriyle istatistiksel bilgi veren ve daha sonra yorumlarıyla olayı özetleyen arkadaşımıza teşekkürü bir borç biliriz. * * aynı başarıyı sözlükte de gösterdiğini görerek seviniyoruz. * *
hayatımda tanıdığım en iyi insan.
bir insan bu kadar mı iyi kalpli, temiz, dost canlısı olabilir anlayamıyorum.
kahvaltı hazırlamakta üstüne yoktur, bir gün misafir olun derim ve sözümü bitiririm.
counter-strike oyununda bana meydan okumuş en yakın zamanda kozlarımızı paylaşacağımız yazardır.
uludağ sözlük counter strike takımınımı kursak diye düşündüren entryler yazmaktadir * * *
Örnek insan.
bugun hayatının günü olan mükemmel insan, örnek yazar, mühendis adayı, ödev maduru. *
ayrıca,
hep boyle kal
muhendis * olmasından dolayı, onyargılara maruz kalmıs sozluk yazarı, ayrıca 19 mayıs ilk ev zirvesinin ev sahibi idi kendileri, yedirdi, içirdi doyurdu*
(bkz: 19 mayis adada piknik zirvesi)nde "at bana cilve yapıyor" sözüyle ortamı kahkahaya bogmus yazardır.**
kiraladıgı ata tecavüz eden mühendis ile aynı meslek grubunda yer alacak, herkesin çok sevdiği hatta bu sevgiden dolayı kucağımızda taşıdığımız yazar.

Aynı zamanda gördüğüm en uyku sever insanlardan biridir.
artık kalmadı senin gibileri dedirten,türünün son örneklerınden olan efendi mi efendi, tatlı mı tatlı bir insandır, sağlam bir dosttur..
ayrılık başlığı altındaki entry sini okudukdan sonra yuhh buda mı yazar olmuş dediğimm.. fakat sonra ulan bi bakayım başka ne yazmış şeklinde bir cümle içimden gecirip entry lerini okuyup beyendiğim yazardır..