bugün

terör örgütünün bundan 8 yıl önce esamesinin okunmadığını. lakin 2002 den itibaren hızlı bir tırmanışa geçtiğini bilmeyen şakirt önermesidir.
99-2004 yılları arasında terörün bittiği değil yalandan ateşkesle çatışmanın durdurularak terörün güçlendiğini ve tekrardan hortlama fırsatı buluduğunu görmeyen zihniyetin katılmayacağı eylemdir.
ordunun asli ve en önemli görevlerinden biri olan teröre karşı iç tehlikeyi koruma görevini adam akıllı yapmış olacaktır.
tipik aptal şakirt lakırtısıdır.
asker isterse hem asayişi tek başına temin eder, hem ülke yönetir, hem faşist ayrılıkçıları temizler, hem yobaz bölücüleri temizler, hemde düşmanla 3 ayrı cephede savaşır.

ha inanmadınmı?
dönde bak cumhuriyet nasıl kuruldu a benim şaşkın, bölücü şakirtim.
henüz kanıtlanmamış şeyler için tsk'yı suçlayarak kıyaslama yapmaktır, önyargılı olmaktır, türkiye düşmanı olmaktır, vatan hainliği yapmaktır.
kısmen doğru olan tespittir. yanlışlığı ordunun her kademesini suçlamasıdır.

ben iki ayağını kaybeden albaylar da gördüm bu ülkede, bizzat çatışmaya giren generaller de. ordunun içinde bir kesim vardır terörden nemalanan ama bu genele mal edilemez.

ben ordunun genelinin vatansever insanlardan oluştuğuna eminim. ama yönetim kademesinde bu vatanseverlik oranın düştüğüne ve ordunun içine sabetaycılar ve masonların sızdığına da adım gibi eminim.

zaten bu ülkenin en büyük sorunu da masonlar ve sabetaycılar değil mi? bunlar devlet yönetiminden temizlendikleri sürece, her türlü sorunu yaşamaya da devam ederiz.
Ahhahaha başlıkta ilk entry okuyunca insan ister istemez gülüyor. Lan diyor hayat 6 yıl içinde nasıl böyle değişir.

Yavaş dön türkiye dünya yetişemiyor.