bugün

(bkz: ece seçkin)
Şişman çirkin ve boş . Takma isim ekmeği yiyor.
içine ece seçkin kaçmış aletta ocean.
ilk başlarda iyiydi ama sonra acayip bozdu.
(bkz: ece seçkin) yandan yemişi.
ülkenin tartışmasız en güzel, en zeki, en elit ve en seksi kadınıdır..

ayrıca, benden kaçamazsın danlaaa..

O alaçatılarda bulurum seni oğlım!
makyaj güzeli.

tanrı sadece bu kadını yarattıysa kepenkleri kapasın.
the real kadın..

her dişinin dikkatle incelemesi gereken kadınlığın sözlük anlamı, kadın gibi kadın olan kadın..

kadın demiş miydim?
insanları eğlendiren kadın.
böyle tuhaf bir çekiciliği var. yani baya makyaj yapıyor doğal değil belki ama o baygın gözler hoşuma gitti sanırım.
yarappim şu asalete, şu duruşa, şu güzelliğe, şu kadınlığa bakın ya..

böyle bir yaratık gerçek olamazz..

görsel
adını dombiliç olarak değiştirmesi lazım bence. o ne lan öyle eni boyu bir.
estetik güzelliğin %95ini makyaj oluşturan kız, amınakoyayım makyajı mı güzel buluyorsunuz kızı mı? kafayı kullanın, günümüzde beni bile angelina jolie'ye çeviecek makyaj yöntemleri mevcut. yani çok abartmayın kezban her yerde kezbandır. yok sempatik yok şöyle yok böyle diye. sempati toplayıp reklamdan kazanacağım diye mahalle ağızı kullanan özel üniversiteli şark kurnazının teki, fazla şaapmayın.
Yüzündeki aptal ifade inşallah makyajdır.
parayı bulmadan önce daha güzeldi, şimdilerde bülent ersoy korkunçluğunda. ilginç.
Ağzı bozuk, makyaj yapmayı beceremeyen, kendini komik sanan youtuber.
bizim ülke başarılı olanı sevmez. lütfen..

bir kainat güzeli..
videolarında eski tat yok bi ilk videoya bak bi son videoya yaptığı konseptin afedersiniz b.ku çıktı izlemiyorum artık.
ünlü olmak için bayağı yırtınmış kızcağız. önce travestiyim demiş, yetmemiş futbolcuları trollemis o da yetmemiş youtube hesabı açıp surekli kadınları yeren, hakaret eden, komikmiş gibi bir de bunu izleyiciyle paylaşmış. basit bir insan müsveddesi. ayrıca erkek parası yiyen kızları eleştirip birkaç video sonrasında da "erkek tabii ki hesabı ödeyecek" gibi bir cümle kurmuş. kadınların birbine en çok ihtiyaç duyduğu zamanlarda bunun gibi özgüvensiz, başkalarını ezince kendini güçlü sanan basit karakterlere prim vermemek gerek.
Bir an once sohretinin ve parasinin bitmesini diledigim asagilik insanimsi kisi.
hayatının geri kalanını makyajla devam etmesi gereken kadın.

o değil de bir futbolcuya yazıp cevap alınca nasıl trollemiş oluyor, mal valla.
Severim.

Ama enerjik diyenleri anlayamıyorum kzıı zorla konuşturuyormuşsun gibi konuşuyor.
ciddi ciddi yaşına başına bakmadan estetik ameliyat olmuş. bende diyorum bu kız neden çirkinleşti bu kadar.
Aslında çok itici bir karaktere sahip, özellikle kadınları aşağıladığı hadsiz yorumlarıyla oldukça antipatik. Ama yer yer de güldürmüyor değil.
O karı zengin olduysa, aşağıladığı insanların onu izlemesiyle zengin oldu. Onun tipine bunun kilosuna laf ederken, hem estetik yaptırdı, hemde kilolarıyla yargılandı. Hala akıllanmıyor, bu tür yorumlar görünce daha da çok hakaret ediyor. Bir de diyor ki "ben buyum" sen buysan başkası da öyle demek ki niye aşağılıyorsun? 2 kuruş parayı gördün, sana makyaj malzemenin ismini soran hayranına "paran yetmeyebilir" diyorsun. Senin de beynin yetmeyebilir insan olmaya.