bugün

Artillery ve king diamond gibi metal müzik efsanelerine,volbeat gibi gelecek vaad eden bir gruba,tuborg gibi bir biraya,laudrup kardeşler gibi futbolculara,hepsinden önemlisi bebek gibi kızlara sahip güzel ülke.
çocuk yapma konusunda ciddi teşvikleri olan kuzey ülkesi.. ****
(bkz: do it for denmark)
erasmus yoluyla gitmek istediğim, dizileriyle ve peyniriyle ünlü ülke.
bırakın gençler sikişsin mottosuyla ortada dolanan ülke.
kızları çok güzel olan ama sürekli soğuk ve bulutlu bir havası olan havası sıkıcı ülke.
Egitim seviyesi en yukarda olan ülkedir . Türkiye ile karşılaştirma yapmak saçma olur Türkiye eğer öyle bir sistem koysa batar.

Bisiklet kullanılır ulaşım aracı olarak ( yollar düzdur )
Obezite fazla görülmez.
Kışları her zaman soğuk ve karlı geçer.

25 yaş aşağı evlenedi yasaktır.
Pandalaşan ülke. Yalvarırım sevişin diye reklam mı olur lan?
Çocuk konusunda yardım edebileceğim ülke. Versin vatandaşlığı çok iyi çalışırım. Maksat hizmet etmek olsun.
Türkiye'den destek isteyebilir.Türkiye'deki abazalar oraya gitse doğum oranı 5 katına çıkartabilir.
güzel kız yok.
buz gibi.
herkes şarışın veya turuncu.
çok ruhsuz gündemde hiç bir şey yok amına koyim.
1994 yılında temiz hava ve kuyruksuz market sırası vaat eden partiyi parlementoya sokan halkın evi.bir türkiye etmesede başarılı bir seçim .
özledigim memleket. bi fırsat daha be. çok mu zor ?
şu an içinde bulunduğum köyümsü.
sikeyim bi bira bari koyun şu odaya.
ışidlileri dahi cebetmeyi başarmış avrupalı ülke.
http://www.odatv.com/n.ph...fi-bu-uc-ulke--1401151200
Engelli maaşı 10500 euro olan gerçek sosyal devlet.
2 yazı geçirdiğim, bulunduğum süre boyunca hadi artık gidiyim diye gün saydığım, Türkiye'ye dönerken ''lan gitmesem mi acaba''diye tereddütte kaldığım, daha sonraları ''çok özledim ulan okul kapansında gideyim'' dediğim sevip sevmediğimi anlayamadığım, her yeri pizzacılarla dolu oldukça güzel bir ülkedir. Gidilmesini görülmesini festivallerinde eğlenilmesini tavsiye ettiğim ülkedir. Lakin bir izmirli olarak bütün milletim bikiniyle gezdiği vakitlerde ceketle gezip ''nerden gelmiş lan bu'' bakışlarına maruz kaldığım ülke...
islam karşıtlarının bir müslüman mezarlığını tahrip ettiği ülke.
Gitmek istedigim kuzey ulkelerinden biri.
Türk erkeklerinden ziyade Türk kızlarının oldukça yararlanabileceği bir ülkedir. isanlar güler yüzlüdür ve ben hiçbir ırkçılıkla karşılaşmadım ayrıca erkekleri sarışın ve iri kızlar görmekten öyle sıkılmışlardır ki buradaki en çirkin kız bile onlara çok cazip gelir.
danimarka kültür ve yaşam merkezi tarafından kurulan siteden danimarka kültürü ve yaşamı hakkında detaylı bilgi alınabiliyor. gönüllüler tarafından kurulan http://www.danimarkakultur.com adresinden ulaşılan sitede bilimsel ve çeviri makaleleri mevcut saygıdeğer sözlük ahalisi. gönüllü olarak siteye destekte bulunabiliyorsunuz.

ek olarak: danimarka mimaride oldukça gelişmiş bir ülkeymiş. ancak bundan bi haberiz. yada ben öyleydim.
burada yaşayan biriyle konuşmam gereken ülke.

e bi mesaj atarsınız artık sevgili sözlük arkadaşlarım.
avrupada yer alan bir ülke hakkında pek fazla bilgim olmayan ülkedir.
Asgari ücretin 37364 dkk olduğu ülke.
(17.000 tl)
(bkz: Pia Kjaersgaard)
Eu pasaportu olmayan için zor yaşanacak olan ülke.

Eu pasaportu olan içinde zor oluyor, iş başvurusu, çevredeki halk vs
(bkz: ırkçılık)
son yıllarda doğum oranının çok aşağı düşmesinin sonucunda, evli çiftlere '' çiftleşin'' adlı bir kamu spotu yayınlayan ülke.

http://odatv.com/vid_video.php?id=8DD1E