bugün

geleceği parlak futbolcudur. beşiktaş iyi transfer yapmış tebrik etmek lazım.
dün akşam ki oyununu beğendiğim oyuncudur bir an için o adamın sağ bek oynadığını unuttum başarılarının devamını dileriz beşiktaşımıza yararlı olur.
kobrayı salmıştır.
Bu akşamki balkes maçında attığı golle rok'a 2. Saati de takmıştır.
(bkz: Saatçi geldi haaanımm)
Beşiktaş'a can verecek, kaliteli futbolcu.
yeni deli ibo.
ne motta ne ismail ben varım ben diyen reis.

Rok a saat hediye etmeli.
az önce attığı gol ile birlikte motta'yı yedek kulübesine ve hatta tribüne hapsetmesini dilediğimiz sol bek.(aslında sağ bek)
bu çocuk bi çılgın dostum.
üç ayaklı canavar.
an itibariyle ses hızını aşmış, ışık hızını ise ne zaman aşacağını merak ettiğimdir.
yararli bir topcu. bindirmeleri olsun, topla hizla adam eksiltmesi olsun simdilik gercekten yararli. umariz istikrarina ustune koyarak devam eder ve bjk ye daha da yararli olur.
sağ bek diye alınıp sol beke çare olan adam. şaka maka ilaç gibi geldi.
bu adamla sabahtan akşama kadar paslaşılır. ezbere pas atıyor.
Biz kaç sene solbek aradık zar zor 1-2 tane bulduk istenilen performansı gösteremediler.

Herifler sağ bek diye aldı sol bek oynatıyorlar. Çatır çuturda oynuyor. Vay anasını.
renkli medya tarafından ısrarla "süper sol bek" diye pazarlanan topçu. böyle böyle adamı sol beke yerleştirecek ibneler.

tanım: sağ bek oynarsa daha verimli olacak fitbolcu.
bir maçla değerlendirilen ve göklere çıkarılan futbolcu, durun bir bakalım devamı gelecek mi dediğimdir.
aptallara çok gelen futbolcu.

cukunu yiyin lan siz denyılımın.
Niye oynayilmiyor biri bana anlatabilirmi lutfen?
Tanim: ganali bir sagbek.
acilen bu aksamki galatasaray maçında oyundan alınması gereken topçu.
Kiralikti ya hani, sezon sonuna kadar almıştık ya...

Ölmedi yani merak etmeyin.
porto' ya geri dönmüş kara oğlan.
çok savruk bir oyuncu olması hasebiyle sezon başı portekize savrulmuştur.
o değilde bu adamın ayağına top geldiği zaman heyecanlandırıyordu.ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir adamdı.
1990 doğumlu gana'lı sağ bek. geçen sezon beşiktaş'ımızda kiralık oynamıştı. bu sezon bundesliga ekiplerinden augsburg'a transfer olmuştur fakat henüz forma giymemiştir.