bugün

göğüslerini de al ahmet çakar'a git çaksın sana demek istediğim denyo. golden sonraki göğüs hareketi ahmet amcasına mıydı yoksa?
4 mart 2008 sevilla fenerbahçe maçında sürekli 2 saniye arayla bir yerde bir ayakta gördüğüm futbolcu. burdan uğur boral'ın alnından öpüyorum. yatırıp yatırıp kaldırmak böyle bir şey olsa gerek.*
çakma uğur boral.
sadece bir maçını izleyip futbolunun kalitesine karar verilmemesi gereken futbolcu. yetenekli ve geleceği olan, kaliteli bir futbolcudur. ama takdir edersiniz ki, kevgir gibi bir defansa sahip bir savunma hattının sağında oynamak da kolay değil.
volkan * tarafından 4 mart günü slikon takılıp, 5 mart günü volkan ın sıkılıp göğüslerini patlattığı kişi.
burada gökhan la ugur la karsilastirilan futbolcu. on tane ugur ve gökhan eder. tas atmayin kolunuz yorulmasin. fener eledi ne ala mutlusunuz anladik, ama ona buna kapak yaptigini zannetmekte neyin nesi, lütfen objektif olun .
futbol cahili insanlar tarafından topçu olmadığına hükmedilen enfes topçu. hakkında yapılan yorumlar cl 2000-2001 sezonundaki 2-0 dan 3-2 çevrilen real madrid maçını akıllara getirmektedir. o maçta da fatih akyel tarafından bertaraf edilen roberto carlos için "topçu değil fatih'le kıyaslanamaz bile" yakıştırması yapılmıştır. *
kim ne derse desin şu anda dünyanın en iyi sağ bekidir.
4 martta fiyatı 40 milyon euro iken, 5 martta fiyatı 20 milyon euro ya düşen karaktersiz futbolcumsu.
Çektiği penaltı şutunun Volkan tarafından kurtarılmasıyla takımını hezimete uğratan hiç öyle abartılası bir insan olmayan futbolcu.
centilmen sevilla taraftarına yakışmayan, sempatik brezilyalı imajıyla taban tabana ters, artist ve çirkef futbolcu.
29 milyon euro bonservis bedeli karşılığında barca'ya transfer olan futbolcu.
sevilla'nın 1 milyon euro'ya alıp 29 milyon euro'ya sattığı brezilyalı sağ bek. ilhan cavcav'ın yakında sevilla başkanını ziyaret etmesini bekliyorum.*
fc barcelona nın gianluca zambrotta dan boşalan defansın sağ kanadını gereğinden fazla şekilde doldurabilecek brezilyalı oyuncu.
sabri sarioglu'ndan bile daha kötü şut çeken barcelona futbolcusu. josep guardiola'nın, bu adamı takımdan göndermesi lazım.
kürt'e benzeyen topçudur kendileri.
pes 2009 da orjinal barcelona taktiğiyle oynarsanız ki, standart taktik gerçek hayattakine oldukça benzemiş, yerini kapatmaya ihtiyaç duymayacağınız oyuncu. sağ taraf her ne kadar yol geçen hanı gibi görünse de puyol bu açığı rahatlıkla kapatıyor. messi nin olmazsa olmaz kanat partneri. frikikleri dandik olmuş yalnız.
sahaya inip ağız burun dalmak istenen topçular listesinde ilk 3'tedir, öyle de felaket itici bir topçudur. ayrıca uğur boral gibi bir adam tarafından adeta top edilmiştir kendisi, yıldız olsa neye yarar. bir de kör değilsem barcelona'da kanat oynayan bir adama göre yaptığı ortaların çoğu berbattır, ya da ben sürekli kötülerine denk gelmekteyim.
6 mayıs 2009 chelsea barcelona maçı'nda dana gibi koşturup habire abandığı topu havalara dikiyor. gözüm bi yerlerden ısırıyor ama çıkaramadım.

edit1 : * sabri sarıoğlu.

edit 2: aha hakemi de tanıyorum kesin.
bu adam hakkında bir iki şey söylemez isem rahat uyuyamam bu gece. 6 mayıs 2009 chelsea barcelona maçı'nda barça son dakika golü attı diye susma niyetinde değilim. e be adam sen nesin tanrımısın. her atağı sen sonlandırdın. daha doğrusu her atağın içine ettin. ya arkadaş bi topa da doğru vur. üstelik kamera sana döndüğünde bizim sabri sarıoğludan bile daha antipatik hareketler yaptın. say say bitmez bu geceki antipatikliğin yani.
kürt kılıklı arıza oyuncu.

ulan nerde eski alves, sıçmış batırmışsın birader.

tek yorum budur, başka yoruma gerek yok bu adamla ilgili sanırım şu son maçtan sonra.
(bkz: sabri nin zaman zaman haklı olması)
(bkz: dani alves vs sabri sarioglu)
(bkz: yeşil gözlü çingenem aşık oldum ben sana)
29 milyon euroluk büyük kazık.