bugün

Da vinci nin kişisel hayatını konu alan sahne başı oğlancılara rastlayabileceğiniz (papa bile oğlancı) yabancı dizidir vesselam.
3. sezonu bir türlü başlamayan dizidir.
da vincinin biseksüel olduğunu öğrendiğimiz dizidir.
Osmanlı'nın bir kafir ve hilkat garibelerinin ülkesiymiş gibi gösterilmesinden rahatsız olduğum dizidir. Özellikle papanın 2.beyazid i soydurarak istanbula göndermesi beni aşırı derecede sinir etmiştir.
4. Bölüm mü 6 mı oraya kadar izlediydim gerisini getiremedim. Şimdi de izlemeye eriniyorum ama bir o kadar da meraklıyım. Türk kelimesi geçtiğinde içiniz kıpır kıpır olur, vaktiniz varsa izleyiniz.
3. sezon çıkmasın dediğim dizidir.

2. sezonun son bölümleri dizinin bitmesi gerektiğini göstermiştir.

--spoiler--
türkler (osmanlı) körfeze girerken, bizim leo, daha önceden icat ettiği süper dürbünle gemilere bakar. o kadar adam arasında tanıdığı birini görür. bu tanıdık döner ve leo'nun gözünün içine içine bakar. (bkz: yok daha neler)
--spoiler--
çok özlettiren olağanüstü dizi. eski çağları anlatıp savaş, seks dışında doğru düzgün konusu ve temeli olan tek yabancı dizi olabilir.
harika ötesi bir dizidir herkes bilmez. hele da vinci'ye aşık olan yeşil gözlü kız diyorum ve susuyorum.
hala merakla beklemedeyiz. sonu hayrolsun. bu bekleyis pek hayra alamet değil diyim ben size.
yeni sezonunu heyecanla beklediğim dizilerden biri.
olağanüstü bir dizi değildir. 1400 lü yıllarda ses kaydetmek de neyin nesi?

eski çağlara ait çok daha güzel bir dizi izlemek isteyen de varsa şayet marco polo yu izleyebilir.
3. sezonunun ne zaman baslayacagi belli olmayan dizidir.
su ara starz'in outlander dizisi devam edicek kaldigi yerden. belki da vinci's demons yerine onu koydular.
imdb bazen sapitabiliyor wikipedia'da daha dogru bilgiler var orayi takip edin.
üçünci sezonu 1 nisanda yani bir kaç gün sonra başlayacak olan dizidir,
Hahahahaa çok komik lan, bazı upper zekalı arkadaşlarımızın Başlama tarihini ile çokça duygusal bağ kurduğu dizi, banane arkadaşım başlasın başlamasın, başlık aççak mışım, hahahha ilahi komik şey.

Bir dizi, helecanla bekliyoruz.
gel vefasız gel insafsız çağırmazdım acil olmasa.
başlasın artık dediğimiz dizi.
ne heyecanladırıyorsunuz ibneler.geldi zannettim.

piyasanın en iyi dizisi.

şu nasıl bir soundtrack yahu: https://www.youtube.com/watch?v=zbZ9AvzAUcg
Yeter amuğa başlayacaksan başla.
da vinci'yi oynayan karakterin yerine daha karizmatik görünen biri bulunabilirdi diye düşündüğüm dizi.
başlasa da izlesek artık dizisidir. özledik seni be leo baba.
şu kaynakta 13 haziran olarak belirtilmiş.
http://www.pogdesign.co.u.../Da-Vincis-Demons-summary
12 haziran diyorlardı, yalan oldu. 1-2 ayı daha var diyorlar.
anlıyorum (bkz: game of thrones) ile çakışmasın diye attıkça atıyorsunuz ama yeter be yeter. Bugün sıkıntıdan 2. Sezonu 2. Kez izledim.

--spoiler--
Osmanin kilic babalariniz saray bulunur.
--spoiler--
allahı varsa artık başlaması gereken dizi.

italyanız ölene kadar, italyanız sonuna kadar, vallahi biz riario'yu özledik.
Osmanlı sikecek tabi korkuyolar çıkarmaya.
(bkz: mesela yani)
game of thrones bitiyor bu adamlar hala 3.sezonu yayınlamadı.

güzel dizi.
idi.
dizinin başrol oyuncusunun facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile sonbahara ertelenmiş dizi.

kaynak:https://www.facebook.com/...98747/?type=1&theater
ilk sezonu ciddi anlamda başarılıydı. ancak 2.sezon itibariyle 5.bölüme kadar zor dayandım diyebilirim. gittikçe bozdular diziyi.