bugün

(#16664588) bu arkadaşın bir inancı olduğunu sanmıyorum..
fenerbahçeli olduğu için sevmediğimi zannediyordum bu arkadaşı. meğerse insan değilmiş. zevkle eksiliyorum kendisini mütamadiyen.
(#16664588)

her ergenliğine eyvallah ama şu entryden sonra sorarım adama sen insan mısın diye?
(bkz: erg3n)
holigan.
fenerbaçeli taraftarımtrak. çok aciz.
ilahi adalet zırvasından bir saat geçmesinin ardından enginin çok şükür bi şeyinin olmadığını öğrendikten sonra editlemiş o mesajını güya

bi de öyle yüzsüz ki adamlık dersi vermiş o küçük aklıyla kendisine sövenlere

yazık.allah yardımcısı olsundan başka bi şey denmez böylelerine..
(#16686092) onur ve tolga yı volkan ve mert in önüne koyan yazar. ilginç.
azizci..
(#16693868)

bu herif edeb sınırlarını ölümüne zorlamakta

nasıl müsade ediliyor anlamak güç

''edeb ya hu'' demek istiyorum kendisine..
(#16695997)

sözlüğün en ağır liselilerinden.

bi an önce sözlükten s.ktirip gitmesini diliyoruz.
anam yazık lan

dün fazla dolmuş belli ki.kusuruna bakmayın abileri..
(bkz: yarası var)
(#16696168) üslubu ile bile si*ik olması gereken azizsporlu.
9. nesil trollerden.
(#16697567) ile fenerbahçe' nin elle attığı golleri çok çabuk unuttuğunu belgelemiş fanatik.
bazı yazarların zoruna gittiği için troll dediği yazardır. evet fanatik fenerbahçelidir doğrusunda kendi takımı görmezden gelip rakip takımı eleştirmek ne zaman trollük oldu. eğer bu trollükse sözlük troll kaynıyor amk. adam gibi de adamdır ayrıca bazıları gibi çıkıp alenen küfretmiyor.
zamanında galatasaray'ın uefa kupasına maruz bırakılmış fenerli

yazık be oğlum çıkmaz o travma uğraşma yahu hahahahahaaaa..
Galatasaray'ın avrupa maceleralarını korku filmi izlercesine izleyen, izlediklerini etkisinde kalıp insan dışı bir varlık olma safhasına erişen, Hayatı boyunca bi b.ka yaramayacak, Herkes tarafından sürekli dışlanmaya mahkum kalacak,Antipatikliğin sınırlarını zorlayan,Dünya çapında sülalesine sövdürtme rekorunu tek başına kırmayı başaran, Tipik bir Anti GSlidir kendisi.

Ayrıca bu arkadaşın Galatasarayla olan sorunları için çocukluguna inmek gerekmektedir, Zira Galatasaray bu veledin sarı lacivert hayallerine tecavüz etmiştir, o küçük dünyasında iki kulübün müzelerini karşılaştırıp, bizim büyüklüğümüz kupa büyüklüğü değildir diyen, peki ya ne büyüklüğüdür sorusuna cevap veremeyip mal gibi ortada kalan zavallı bir yazardır, hoşgelmiştir sefa getirmiştir...
fenerbahçenin uefa kupasını alamamasının sebebini sürekli şampiyonlar liginde olmasına bağlayan değişik bir tür.

nerde fenerbahçe göremiyoruz ?
Yaşının 15 altı olduğunu düşündüğüm, donanımhaberde de takılan yazar.
6slileri kudurtabilen yazar.
selam ben 6sli.

not: beşiktaşlıyım. ahahha.
sağolsun eksik olmasın

sayesinde fenerli taraftar zekası hakkında hergün yeni şeyler öğreniyoruz..
6s'nin borsada çevirdiği dümeni açık edince toplu saldırıya maruz kalan yazar. çıldırın lan *