bugün

50 cent'in amerika'da 26 haziran 2007'de çıkarmayı planladığı ama sonra tüm hayranlarına haksız olacağı gerekçesiyle tüm dünyada aynı gün-4 eylül 2007'de piyasa sürülmesine karar verdiği albümüdür. interscope tarafından albümde jay z, justin timberlake ve ludacrisin katkılarının olduğu doğrulanmıştır. amusement park, straight to the bank, come and go ve follow my lead şarkılarının albümden önce klipleriyle beraber piyasaya sürüleceği duyurulmuştur.
dumani ustunde 5. nesil. galatasaray' liymissin, o zaman hosgeldin diyelim. *
bir uçak modeli. Curtis FalconCW22R yeşilköy havacılık müzesinde de bulunmaktadır.
güzel yazan bir yazar. kanım ısındı birden.
aklinca rumuzum ile ironi yapmaya calistigimi dusunmus yazar. zeka kupu.
esprilerimi begenmemis jr. cem yilmaz, eglenceli yazar. nasil uzuldum anlatamam. kendisi de arada espri yapsa da bizde biseyler kapsak diyecegim ama zaten yazdiklari basli basina espri konusu.
rumuzumun altına girdiğin entry'de heyecanlı ergen olduğumu söylemiş yazardır.

neden ilgilenmiştir ergenliğimle anlayamadım. ergen değilim deseydim hayal kırıklığına uğrayacaktı herhalde. ama yok benim o taraklarda bezim,

(bkz: başka kapıya)

(#4291898)
futbolun renklerini bulanıklaştıranlardan şikayetçi olmuş değerli yazar. kapısını kilitlesin, sağdan soldan çıkan anlamsız ve amaçsız seslere de kafasını takmasın, hem bilmelidir ki yalnız değil kendisi.
nick altından seviyesizleşenlere asla cevap vermeyecek yazardır. kendiniz çalıp oynayın.
(bkz: ian curtis)
mücahit galatasaraylı'dır.
okuduğunu anlamayan yazardır.
neden silik edildigini anlamadigimiz yazar.

muhtemelen fenerbahceliyim diye gecinen genc saldirgan ergenlere ayar verdi diye..

moderasyonu ayakta alkisliyoruz. ilk önce curtis sonra ı belong to che..
başkalarına güvenip, fikrini söyleyen yazarlara hakaret etmekte beis görmediği için silinmiştir. geç bile kalındı ama olsun, adalet er-geç tecelli etti, buna da şükür. kendisi 14-15 yaşında bir kimseydi muhtemelen. sözlüğe tekrar girmek yerine okuldan manita kaldırmasını, parklarda bahçelerde dolanmasını temenni ederim. anca..
(bkz: curtis hill)
(bkz: jamie lee curtis)
galiçya'nın kuzeybatısında bulunan a coruña eyaletine bağlı belediyesi.