bugün

ciddi anlamda yazılanı okuyup anlama konusunda sıkıntıları olan türkçe özürlüsü. üstüne bir de yazdığım şeyi süsleyip bana satmaya çalışıyor. *
küfürün de görmezden gelinmediği kendisine hatırlatılmalı.
(#26110634) entry'ye sağlık diye başlayıp sağlıkla alakasız şeyler sıralayan türkçe özürlüsü. *
neyse doğrusu şu; biyolojik çeşitlilik (farklı genlere sahip olma) sebebiyle daha fazla hastalık türüne bağışıklık sahibi olma durumu.
"şerefsizim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum, bana trol diyorlar abi dediğin zaman seni gittim moderatörlerin elinden aldım, modların elinden aldm" ın yazarı.
adam anglo saxon kızlarını seviyor beyler dağılın !
(#25928950) yine mantıklı konuşmuş yazar.
Eyvallah. Kendisine bağırıp çağıranların derdini bilmesemde, böyle devam etmesini dilediğim yazar. Selam olsun.
Gönülsüz ilişkinin hayırsız ürünü olduğu için ağzı da bozuktur. Ayrıca adamın olmadığı yerde en kral adamdır ama yeter ki o bölgede o an adam olmasındır.

19 yaşındaymış, Terbiyesizliğini ve hadsizliğini gençliğine ve tezcanlılığına veriyorum, zira bu tip genç arkadaşlara abileri olarak doğru yolu göstermek ve saygı göstermesini öğretmek bizim adab-ı muhaşeretimizdendir.
iki orospu çocuğu yüzünden sol frame i işgal ediyorum kusura bakmayın.
iq su ayakkabı numarasını geçmeyen yazardır. Zira kim köpektir ki kafasının almayacağı işlere yorum yapmaktadır merak ettirmiştir.
Çekemeyenlerinin nickaltına gelip ikinci defa entry girdikleri, doğru söyledikçe nefret edilecek, kendisini düşman ilan edenlere gülüp geçecek kadar ciddi, kendini aşamayanlarınsa sadece edebiyatla eleştirebileceği, sözlük üyesidir. /son/
Hukuk biliminin uygulamasını kendince yorumlama haddini kendinde bulan bir zat.
#25603438 entrysiyle bi sigara yaktırmış yazardır.
(#25587761) sayesinde 3 üniversite okuduğum yazar. espiri hayatında başarılar.
Neden se nick açılımı bana cuma savcısı gibi geldi.
Ekşi sözlük üyeliğini beklerken burda bir yazarım diyorsa valla sanırım daha çok yazacak, malum orda sıra yılla gelmiyor.

Fikri olan bir yazar, başarılar.
11. Neslin kaliteli yazarlarından. Yorumlarımızın benzer olması sevindirdi, birde hukukçuysa, meslektaşta olucaz. Haydi hayırlısı. Yazsın, kalemi eksik olmasın buralardan vesselam.
nikindeki cum her ne kadar kafa karıştırsa da büyük ihtimalle cumhuriyet savcısıdır.
hatali baslik acan birinin basliginin altina hatasini cevaben belirtmis olan yazardir. alkisi hak ediyordur.
inşallah açılımı cumhuriyet savcısı falandır. ingilizce olmasın da.
Yeni bir yazar.