bugün

sergio aguero' nun büyük takım aşkı sebebiyle zirveye sinirli başlamış yazar *. fotoğraf çekmeme tepki göstermediği için çok teşekkür ettiğimdir.
kuantum fiziğinden, menajerlik oyunlarına; felsefeden geyiğe geniş bir muhabbet** yelpazesine sahip, sabahlara kadar dinlenilesi yazar...
(bkz: cum shot)
dün gece rüyama girip "lan çaylak olmuşsun !" diyen ak sakallı dede ekürisi.*
ilk zamanlarda nickinde dolayı '' bu ne lan dangalağa bak dikkat çekmek için aldığı nicke bak, pis abazan '' diye tepkiler verdiğim zaman ile konuşa konuşa kanımın ısındığı, msn odalarının vazgeçilmez elemanı. galatasaray muhabbetlerinin as elemanı.
bana acıyan merhametli yazar. *
merhaba ankara zirvesinde gelenleri karşılayarak, ortama alışmalarında önemli rol oynamıştır. sevmişimdir kendilerini. umarım en yakın zamanda tekrar biraraya geliriz.
yakışıklı, sempatik, konuşkan yazar kişisi. Halden de anlamaktadır kendileri.*
neşeli, sempatik, güler yüzlü, cana yakın dost, beni sözlükle tanıştıran yazar. başarılarını diliyorum.*
bir ara yaşıyordu...
uzun zamandir muhabbet edemedigim, ozledigim cumhur yazar.
nickiyle yarmış yazar. her gördüğümde gözümden yaş gelene kadar gülüyorum lan.
ekşi'ye yazar olmuş bu. bi afra tafralar, bi terslenmeler. baya havalanmış. burnu havada geziyo resmen. "ben ekşi sözlük yazarıyım lan sen ne diyon" deyince çakıcaktım ağzının ortasına ama zor tuttum kendini. şımarık bacım afedersin.
(bkz: dördüncü nesil silik)