bugün

beklenen mesajdır. övgüler eşliğinde bir taziye yazarsınız artık lan.
olmayacak mesajdır. akit olmasın o malum bir ara baya baya görüşüyorlardı. evet.
(bkz: ben lan dedi diye enişteyi bıçakladım)
habur'u unutan çomar beyanı.

hadi hadi tamam çomar değil,akp li beyanı.
ancak teröristsevicilerin (bkz: benim cici teröristbaşım) yayınlayabileceği mesajdır.

tüh senin arsız, cibilliyetsiz, meymenetsiz, nursuz suratına a yandaş!
Ortaya atanın tıynetini tek başına kanıtlamaya yeten asılsız haberdir.

Tipik hayatı yalan dolan olan bir akitin uydurması.
şöyledir;

''ortadoğu'nun saygın sivil toplum ve insan hakları örgütü pkk'nın üst düzey sorumlularından, insan hakları aktivisti, kadın hakları savunucusu sayın ''bahoz erdal'' kod adlı fehman hüseyin beyefendiyi elim bir saldırı sonucu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. cumhuriyet ailesi olarak kendisine lucifer'den rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz. ışıklar içinde uyusun.''

cumhuriyet gazetesi vakfı.
haber olduğunu sanıp ciddiye alıp yorum üstüne yorum yapıp artı alan yazara aşina. ahahaha.

beklediğimiz mesaj.

edit: yalan haber diye bir de cidden yazmışlar. haber değil zaten beklenen haber dedik. entry okuma özürlüler.
Bir uydurmadır.

Edit: haber olmadığını biliyoruz troll. burası bir sözlük. Senin oyun parkın değil. ilerde bir aramada bu başlıkla karşılaşan biri, içeriğini okumadan geçerse bu saçmalığı gerçek olarak algılayacak. Senin amacın da her zamanki gibi gerçekleri çarpıtıp algı kirliliği yapmak. laf cambazlığı yapma.
Teröristleri davul zurna ile karşılayan. Dolmabahçe'de ve Oslo'da masaya oturan. Güneydoğu'da ki Hendek'lerin ve barikatları kurulmasına müsaade eden ve bir yılda yüzlerce şehit vermemize sebep veren hükumetin havuz medyasından beklenecek taziye mesajıdır.
işid hayranı, yıkılası iktidarımızın, yalaka comarlarının camur atma sıcmığı...
cumhuriyet bahoz'un öldüğüne inanmadığı için henüz taziye mesajı yayınlamamış onu yerine pkk'lı ağzyla manşet atmış.
görsel

onun yerine chp twitter hesabı karalar bağlamış ne de olsa acıları büyük.

görsel