bugün

namaz kılması seksiliğinden birşey kaybettirmeyen erkektir. *
"allah kabul etsin" hitabıyla karşı karşıya kalabilir.
herkesin seksisi kendine. evlidir barklıdır çolukludur çocukludur, neme lazım.
hele ki son anda namaza yetişiyorsa ve abdest alarak ancak girebiliyorsa, üstünü başını düzeltme fırsatı bulamadığından döşleri açık, ayak bilekleri ve kolları sıvanmış saçları da ıslak kalmıştır.
camiden çıkan güzel görünümlü ve dindar erkektir, orda burda kadınların peşine düşmeyi bırakıp kendini dinine adamıştır helal olsun denilecek yüce insandır.
seksiliğini kullanarak tavladığı hatunlar için allahına şükretmeye gelmiş olan erkektir.

(bkz: böyle başlığa böyle tanım)
(bkz: hbbia)
(bkz: pideci rahmet abi)
namazda çok seksi bir ses tonuyla kıraat yapmıştır. teşehhüdde çok seksi tavırlar sergilemiştir. arkasında duranın vay haline.
evladına sürekli camiden çıkan erkeklerin seksiliğinden bahseden kadının evladının yakarışıdır sadece.
beni gören bazı hatunların bu durumu sesli olarak dile getirmesidir.
bulunmayan erkektir.

edit= mahallenin apaçisi sen misin?
Bir ateistin gönlünü çalan erkektir.
vejeteryanların abdestini kaçıran erkektir. o nasıl bir anlatış.
'Allahin bir coolu' soz obeginin tam anlamiyla vucut bulmus halidir.
Onun yeri ayri, bunun yeri ayri diye dusunen erkektir.
Ne var işte adam hen namazını eda ediyor hem de yaratıcının ona verdiği nimetleri gururla gösteriyor. Kim gördüyse muhtemelen o erkek benmişimdir.
cuma vakti sözlükte toplanan grubun dedikodusunu yaptığı erkektir.
hangi cami olduğu merak edilmektedir.
telefonu çalar..

dilili dilili dilili..

+efendim canım

-nerdesin bitanem?

+cumadan çıktım şimdi.

-yeminle ıslandım.
her cuma olduğu gibi bu cumada hayalleri süslenenlerce başlığı cortlatıp pörtletilmiş erkektir. 13. cuma bitmesini temenni ederek seksi erkeğe gelecek seks hayatında mutluluklar diliyoruz. abdeste dikkat paşam.
(bkz: imkanım var ama yapmıyorum)
cami önünde 'cuma namazından çıkacak seksi erkek' bekleyen insanların aklındaki düşüncedir. başlığı açanın cinsiyetini merak etmedim değil. sonuçta bi erkeği seksi bulan insan cinsiyeti, ilk olarak kadınmış gibi geliyor insanın aklına. camiye giden din kardeşlerimize dikkat etmeleri gerektiğini söylememiz gerekiyor mu acaba? *
olduğu safta ibne varsa namaz bozdurtur.
allah'a verdiği seksilikten dolayı teşekkür eden erkektir.
dilencilerin yavşayacağı erkektir. birazdan o kara dilenciyi ayrlıcam çıkışta.