bugün

bu adama beleşçi diyen var.bu adamlar hayatları boyunca o sahaya çıkmamışlardır. arkadaşım modern futbolda beleşçilik diye bir şey yoktur. sen o topu kaleye vuruyor sanıyorsun ya hani her top önüne geliyor. adam oralara insan üstü koşular yapıyor. sen sadece vurabildiği pozisyonları yani önüne düşenleri görüyorsun. o adam her pozisyona koşuyor 3 tane önüne düşüyorsa 20 tane düşmüyor ama her an o önüne düşecekmiş gibi pozisyonun içinde oluyor.
adanalı ronaldo ile buluştuğu görüntülerde 'ya amnskym bitse de gitsek' modunda olmayıp ciddi ciddi şaşırmış,çocukla ilgilenmiş ve eğlenmiş bir görüntü çizen futbolcu.

dışardan piç gibi gözükse de gerçek hayatta hakkı yeniyor gibi.
adamdır, dünyanın en iyisidir.
(bkz: #1240820) bazıları 6 senedir ona benzemeye çalışırlar.
galatasaray ın real e attığı gol sayısı 3.
adamın tek başına galatasaray a attığı gol sayısı 3.
saygı duyulması gereken dünyanın en iyi futbolcusu.
isim o kadar uzundu ki sonuna geldiğimde averemu aaa averemu diye şarkı söylemeye başladım.
dün oynanan galatasaray real madrid maçında 2 gol atan. maç sonrası tavırları taktir toplamıştır.

http://galeri.uludagsozlu...dos-santos-aveiro-422407/
http://s14.directupload.n...mages/130410/82au9qt3.swf
ukala, şımarık, artist... (!)

(bkz: cristiano ronaldo dos santos aveiro/@kaw djer)

http://www.sporxtv.com/fu...XTVQ44929SXQ?ref=sx_embed

dünyanın en büyük takımının en büyük yıldızı.

(bkz: hala madrid)
kim ne derse desin harbi çok çok iyi topçu. daha önceleri de demiştim, kendisinin sürekli messi ile kıyaslanması normal ama gereksiz. çünkü her ikisi de farklı adamlar, oyun olarak, anlayış olarak ve hatta kişilik olarak. ikisinden de keyif almak şarttır.
amma;
bu adam dün kendisine benzeyen adana'lı çocuk ile buluşup onun gönlünü aldı ya ve gerçekten hem şaşırmış bir vaziyette ama samimi samimi takıldı ya, tekrar tekrar helal olsun dedim. adamsın, adamın dibisin be!
ve bir kez daha 30 yıldır takip ettiğim, (bkz: hala madrid) takımım olan real'de oynadığın için ayrı bir güzellik bu hadise.

not: ulan biz burada birbirimizin burnundan kıl aldırmıyoruz iki kelam ederken, yazarken, çizerken adam dünyanın en çok kazanan 3-5 topçusundan ve en iyilerinden biri mütevazılığa bak! valla aferin lan reyizzz!*

imla düzeltildi.
iç saha dış saha golleri ile galatasarayı tek başına eleyebilen adam.
bana göre messi bu adamın bir kaç gömlek üstüdür. ama ronaldo'yu bu ara tutmaya başladım neden bilmiyorum.
iyi futbolcu, iyi insan...adam kral, yapacak bir şey yok.
dünyanın sadece iki ülkesinde messiden üstün görülen futbolcu. bu ülkelerin ilki portekiz, ikincisi de türkiye.
Kral futbolcudur. üstüne düşeni yaptı ama ondan gayrısı küçümsemiş galatasarayı.adam kendi tribünlerini alkışlarken gsli angutlar ve medya gs taraftarını alkışladı sanmış lan hahahaha. Görmüyor musunuz lan adam üst kattaki tribüne selam çakıyor koduğumun malları hahahahah.
Edit: lan sığır ev sahibi taraftarı alkışlayan bi futbolcu pasif kale arkasını değil, ya tüm stadı alkışlar ya da önemli taraftar grubunun bulunduğu tribünü selamlar.
Örnekleri için falcao'nun, quaresma'nın, hulk'un, lisandro'nun kapalı'ya ve şeref Bey ahalisine çaktıkları selamları izleyin.
galatasaray'a türk telekom arenada,2 gol atmış. portekizli , futbolcudur.
http://imageshack.us/phot...78102003674656028351.jpg/

allahaşkına bi siktirin gidin lan. 1000 senelik kızılderili sözünün altına ronaldo yazmak nedir arkadaş. insanlarda helal olsun falan yazmış amk. 2 sene sonra sorsan ronaldonun lafı derler. olm bu adam dünyanın en büyük futbolcusu. senede 100 trilyon flan kazanıyor. bari başka birnin adını yazaydınız...
altın ayakkabısını bağışlaması, israilli oyuncularla formasını değiştirmemesi, fırsat buldukça hasta çocuklarla ilgilenmesi , hayranı olan adanalı ronaldo' yu kırmayıp gösterdiği sıcakkanlılığı ve son olarak kızılderili sözünün kendisine mal edilmesinden sonra peygamber ilan edilmesini beklediğim futbolcu.
Galatasaray'lilarin "sayemizde ronaldo'yu da gördünüz!" diye bize gagalamaya calistigi futbolcu. Oysaki bos laf konusmadan biraz arastirsalar, kendisinin manchester utd. Ile türkiye'ye geldigini ve fenerbahce'ye karsi oynadigini görürler.
galatasaray'lilarin "sayemizde ronaldo'yu da gördünüz!" diye bize gagalamaya calistigi futbolcu. oysaki bos laf konusmadan biraz arastirsalar, kendisinin manchester utd. ile türkiye'ye geldigini ve fenerbahce'ye karsi oynadigini görürler.

ondan sonra da 2011 haziran ayında yıldırım demirören'in avm açılışı getirdiğini de görürler. bi tek ronaldo görmeyen gassraylılar kalmıştır.
galatasaray sayesinde bizim şikeci kuşların da türkiye'de izleme fırsatı bulduğu futbolcu. beşiktaş anca avm açılışında, fenerbahçe de daha ronaldo çocukken seneler önce görme fırsatı bulabilmişti.
gece gece ağzıma sıçmıştır.

http://i.capsspot.com/s/26/8/423016.gif

dkjahsgftdhgjasgdytjashfdgvasktyhdjsa.
bizim mahalleye gelse tekme tokat dayak yer kesinlikle futbolcu olamazdı.
görsel
9 nisan 2013 galatasaray real madrid maçında staddan canlı izleme şansı bulduğum futbolcu.

galatasaray'ım canı ilk yarı pek fazla futbol oynamak istemediği için bari biraz da şu "sol kanatta çok hızlı koşan çocuğu" seyredeyim dedim.
gözlemlerim:

1. gerçekten çok hızlı, maçta kendini çok fazla yormadı ama koştuğu zaman çok çok hızlı koşuyor.

2. kesinlikle karakterli biri olduğunu düşünüyorum. sahanın neresinde bir sakatlık varsa anında başına gitmesi dikkat çekiciydi.

3. evet, fazla karizmatik ve bunun farkında.

kendi kendime "bu portekizli artist böyleyse bizim arjantinli kim bilir nasıldır?" diye sormadan edemedim. inşallah seneye galatasaray'a şl'de barcelona çıkar da bir de messi izleriz sözlük. inş, inş...
ben bu adamin pipisinin kucuk olduguna inaniyorum. bir insana boy, pos, endam, adonis hersey verilmis teorik olarak bir yerden kisilmasi gerekir. Evet kesin kucuk pipili bu, bilemedin erken bosaliyordur.