bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
cesetlerin yakıldığı yer. çok kesif bir koku hakimdir buralarda.
(bkz: krematoryum)

bir de hoşgelmiş yazar kişisidir. güzel günler onun olsun diyoruz. *
bir haftadır yazmayan nesildaş uuser. kendisini yeniden sözlüğe davet ediyoruz. *
(bkz: crematorium)
siyasi olarak iki zıt kutuplarda bulunduğumuz bir konuda, saatlerce bilgi paylaştığım ve bu esnada ısrarla anlaşamadığım yazar.saygıdan zerre ödün vermediğimiz bir paylaşım olduğu için kendisine ayrıca teşekkür etmeliydim, yapmadım. nick altına nasipmiş.
melankolik le yaylalar zirvesi'ne hiç hesapta yokkene katılım gösterip hoşsohbeti ile askerlik öncesi moralimi yükselten yazar arkadaşım. tavsiyelerini mavi kaplı ajandama not etmiş bulunmaktayım. ayağına sağlık kardeşim...

çek bi bahriyeli!
mahlasıyla aklıma hep acılar çekmiş insanları getiriyor.
ve fakat bu kadar pozitif. dedim ah.
yeniden yazılacak her şiirin ümidiyle.
sustum, ah.
iyi ve seviyeli bir yazar.
önce uyarısını saldırı, kendisini klasik pisliklerden sandığım ama sonra çok yanıldığımı anladığım yazar. bundan böyle candır.
daha önce kadrolu düşmanlarımdan sanıp didiştiğim ama barıştığım yazar. zirvede tanıyınca da sevdim kendisini. daha önce hırladığım için utandım da.
özellikle filmler konusunda yorumlarını keyifle takip ettiğim ve tavsiye ettiği filmleri izlemekten pişmanlık duymadığım, sinema zevki yüksek yazarlardandır efendim.
5. nesil silik. neden olduğunu anlamadım ama böyle olmuş ne yazık ki. beni yazar olur olmaz entrylerimden dolayı ettiği iltifatıyla karşılayan yazardır.