bugün

(bkz: dağılın beyler pipisi var)
(#8743616)
(bkz: kaşar alert)
Sözlükteki dişi troll eksikliğini farkedip dişi troll taklidi yapan erkektir.
sıkı taşak geçiyor, iyi takibe alındığıda ortada. erkek lan bu çükü vardır gibi yorumlar ayrı saçma.
(bkz: herkes baksın dalgasına)
dişi olsa dahi en az 100 küsür yaşında olması gereken kişi.

(#8743616)

234542 tane sevgilisi olduğunu söylüyor.

her biriyle en az bir gün ilgilendiğini varsayarsak -ki seviştiyse en az bir güne ihtiyacı olacak- 234542/365 hesabıyla karşımıza gelen sayı 642 oluyor.

bir güne 3 sevgili de sıkıştırsa.

pihüü.
bakir erkek arıyorsa yanlış sözlükte olduğunu bilmesini istediğim yazar. grotesquee evlendi kusura bakma.
(bkz: 2girls1cup)
böylesi inciye lazım.
10 yüz milyon kişiye ver dediğim yazardır. birileride günlerce hesabını yapar artık. *
cinsiyet ayrımcılığının, cinsel noktasını gözler önüne seren yazar. erkeklerin deneyimlerinden bahsettiği zamanlarda tepki almamaları, ve bu hanım kızımızın tepki alması falan komik işler. kadın milleti seks yapmamalı değil mi sizce? bravo çok medenisiniz. ayrıca aklıma şu da geldi, kadınlar seks yapmamalıysa kendinizi mi sikeceksiniz? neyse yazardan kopmadan; cesur yazar. ataerkilliğin bokunu çıkarmış, yobazların üssü olmuş ülkemde devrim niteliğinde. evet biraz abarttım ama olsun, lazım böyle cengaverler.
(bkz: filiz sevişelim mi)
--spoiler--
-of mala bak be abi.
+nasil abi, gormedim ben tas gibi mi nasildi ?
-yok lan, oyle degil, bildigin mal bu. mal.
--spoiler--
troll değil lan bu. motor.
genç yasında ıntıhar etmek ısteyen kızdır.

ne ısın var yavrum senın bu sozlukte?
(bkz: seni yıkarlar)
"hay babanun kemüğüne. tiiii allah belanı"

bir nine
KIZ OLDUĞUNDAN ŞÜPHE DUYANLAR iÇiN;

(bkz: GÖSTERSiN)
bakir erkeklerin yardımcısı yazar.
milli formayı giydirmek için bekliyor.
zenci nicki * isteyen caylak.
(bkz: bu arkadaşı inci paklar)
fotoğrafını istememize rağmen, hiçbir şey göstermemiş, troll olduğunu basın açıklamasıyla duyurmuş yazar.

(bkz: cevab veremedi)
tiksinçtir.
Oral'la kafayı bozmuş bir troll'dür.
gayet cömertmiş.
(#22956375) derdi olan yazar. Bi ilgilenin beyler.