bugün

4. nesil bir çaylak. *
ayrıca son zamanlarda hastalık ve aksiliklerden kendini kurtaramayan yazar kişisine ait nick.

yazar olmuş hayırlı olsun.
(bkz: bok)

evet anlamı* budur. ama öyle böyle değil; kocaman bi bok. öyleki bu bok tuvalet deliğine sığmazda sert bi cisimle itmek zorunda kalırsınız. bu şeyler yüzünden vidanjör diye bir alet icat etmişler. sen düşün artık...

bir de bu nick'te bi yazar var. ama o farklı... tanıdığım kadarıyla hep kendini bok gibi hissetmiş. sanırım bu yüzden böyle bir nick seçmiş kendine. bok gibi hissettirenler utansın. nick'inin aksine pek şekerdir. neşe saçar.
bok sağa sola bulaşır, cramble da bulaşır. eline koluna bok bulaşsa kusarsın, cramble bulaşırsa gülümsersin. bok konuşmaz, kokar. ama cramble konuşur da konuşur. ruhunda hissettiğin boktan adamı çenesiyle sana unutturur. susmaz hiç. her zaman heyecanla anlatacağı bi şeyleri vardır.
bu yazarla yanyana yürürken attığın adımlara dikkat etmek zorundasın. yürüyüş aynı adımla başlayacak aynı adımla bitecek. ben de onunla aynı adımla başladım yürümeye ama sonradan bozuldu adımlarım. bozdular. artık tutmaz oldu. sarhoş mu oldum nedir, bilmiyorum... olur öyle şeyler arada. sarhoşluk gelir geçer. adımlar yine aynı anda atılmaya başlar.
(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar filan/#2791553)

edit: geçti.
bir yanlış anlama sonucu kalbini kırdığım yazar. özür diliyorum tekrar.
özlediğim gardaşım.