bugün

Bir de 80 yaşındaymış. Giderken götürürüm kafası bu galiba.
-evet sayın davetliler şimdi takı merasimine geçiyoruz. Yaşlı teyzemizden bütün davetlilere birer adet koronovirüs.
Biz de bu orul orul orospu karılar yüzünden doğru düzgün eğitimimizi alamıyoruz.
Allah’ın sonradan görme anadoluluları sizi.
Düğün yapana mı yoksa gidene mi sövmek gerek. Düşündürücü.
Ibret-i alem olsun diye iskence ede ede, aci cektire cektire oldureceksin bu amina kodugumun yavsaklarini.
Kuvvetle muhtemel doğalgaza bağlanmış enerjik teyzedir.
Ne demek üç günde beş düğün?!
Bir düğüne gidiyorum, bir hafta şaftım kayık geziyorum yeminle, üç günde beş düğüne gitsem helvamı kavururlar ayol, biterim!

Şu süreçte teyzeyi düğün düğün gezdiren, düğüne kabul eden, yaw teyze sen hayırdır demeyen yakınlarına, Her Adem oğluna, tek bir sözüm var.
Fuck you!
maşallah ben bile sağlıklı halimle 40 yılda bir düğüne ya giderim ya gitmem.
ölmesi gereken hastadır, bu vurdum duymazlıkla onlarca kişiyi virüslü yapabilir.
(bkz: köçek)
Böyle insanları cinayete teşebbüs ile, bunun temas ettiği ve Corona yüzünden ölen varsa cinayet ile yargılayıp böyle insanları hapse atacaksınız.

Dünya'da bunun örnekleri var. AIDS olup birinin yüzüne tüküren veya AIDS olduğunu gizleyip insanlarla seks yapanlar için bu davalar açılmıştı.

Aynı zamanda karantina kurallarına uymayanlar, başka birine virüs bulaştırmamış olsa bile bu insanların sağlık harcamalarını bakım ilaç tedavi masraflarını bu insanlardan tahsil edeceksiniz.
Sosyal güvenlikleri var veya pandemi sürecinde ücretsiz olan sağlık hizmetleri bu insanlar için geçerli olmayacaktır.

Bak bakalım eğitilmesi imkansız olan insanlıktan nasibini almamış virüsten daha tehlikeli olan bu yaratıklar yola geliyor mu, gelmiyor mu?

Dünya bunu konuşuyor, size Ekstrem bir durum gibi gelebilir ama önümüzde çıkacak olan salgınlarda bu yola hükümetler başvuracak.
Üstelik çıkacak yeni salgınlar covid-19 yanında hiç sayılacak.
üç gün dedin,
beş düğün gezdin,
coronadan ölmedin,
karantinaya girecektin,
yerinde durmadın.
Valla helal olsun. Bizzat tarafı olsan 3 günde 5 düğüne gidemezsin. Teyze zaman ve mekandan muaf heralde...
idam şarttır.
Polisin suratına tükürüp "ben hasta olduysam sen de ol" diyen umrecilerden farkı yoktur.

-aaa ayşe teyze gelmiş ver elini öpeyim teyzecim.
+ sağol kızım allah uzun ömür versin sana
-sende sağol teyzecim nasılsın iyimisin.
+şükür şükür iyiyim bu güzel gününüzde yanınızda olmaya geldim.
(Sarılmalar falan)
cinayete teşebbüs değil hocam..

Kasıtlı insan(lar) öldürmektir.

Tutup ayaklarını kesicen ayak hadımı yapacaksın bu insanları yada 2 yıl ev hapsi vereceksin sadece acil gıda ihtiyaçlarını karşılayacaksın.

Pandemi süreci sonunda da kalan cezasını hapishanede çekecek m g evlatları.
Olayı etik olarak ele alıyorsunuz ama o teyzenin oraya gitmesini engelliyecek kısıtlamalar artık yok yaptığı gayet normal birşey çünkü evinden oturması da düğünelere gitmesi de aynı şey tamam vatandaşın da yapacağı şeyleri var ama devlet eli değmedikçe hiçbir şey rayına oturmaz bu ülkede.
eğer bunun yüzünden bir insan ölürse sorumlusu kim olacak? kasten adam öldürmeye teşebbüs resmen.
covid hastasi mi bu bildigin seri katil.
ülkede kanun ve adaletin olmadığının göstergesidir.

kimse kanundan korkmuyor.