bugün

vazgeçilmez oyundur. evde son ses oynanması gereken oyunlardandır. oynayan kişi rahatsız edilmemelidir.
en son yaklaşık 10 yıl önce liseye giderken oynanmış oyundur.

canım çekti ama.
enemy spotted, roger that gibi efsanevi replikleri lugatımıza katmış olan oyundur.
uzun aradan sonra yüklediğim ve oynamaya başlayınca tadını eskisi gibi almaya devam ettiğim oyun. hayır arkadaş benim bilgisayarım o kadar oyun gördü geçirdi ama hiçbirisi bu oyun gibi bir tat, bir zevk bırakmadı. grafik yönüne bakılmadan kendisini bu kadar sevdirebilen oyundur counter strike.

hele çoklu oyuncu kısmı bir başkadır. ayrıca singılı da tek başınıza olduğunuz zaman zevkle oynatabilecek düzeyde. nedense oyunu her açtığımda hep terörist oluyorum. o nalet olasıca federaller yani counter teröristleri bana çok zayıf gibi geliyor. teröristler öylemi ama ellerinde ak-47 kreisger, psg 1, m249 ile federallerin anasını ağlatırken büyük bir zevk duyuyorum.

artık federaller teröristlerin daha güçlü olduğunu kabul etmeli bence. çünkü ben her oynayışımda muhakkak 15 adamdam 7 veya 8 ni öldürürüm.

bir de size saldıran amip beyinli counter teröristlerine karşı en etkili yöntem el bombasıdır. onu salladığınız zaman counter teröristleri anında geberiyor. fazla da kaçmaya vakitleri olmuyor amiplerin. gelin ulan hepinizi yine bir tek tek geberteyim böyle yazınca yine canım çekti.
özellikle de nuke ve italy bölümüne hastayım. diğer bölümlerde tadından yenmez.
hayatımda oynadığım en güzel oyun. hala oynarım. yılların eskitemediği oyun. bu oyun bir harika dostum.
nedense benim için hiçbir zaman zevki olamayan oyun.nedense sevemiyorum abi.ama muhabbeti çok iyi diceksiniz biliyorum tahmin ediyorum.
tüm oyunları açsın diye paraya kıydım sağlam bilgisayar aldım aklıma esti counter indirdim ama makinede çalıştıramadım bende mi mallık anlamadım.
bu oyunu beğenmeyene potansiyel gay olarak bakıyorlar biline...
filistin haritasıdır unutamadığımız...
http://images1.wikia.noco...iew-facing_the_crates.png

geçmi$imizdir.
7 8 yıl öncenin fenomeni o zamanlar oynamayan yoktu.
sozluk olarak birileri organize etsinde yapak. yok mu yetkili bir abi?
peşin edit: hemen silmeyin şu Entryde belki bir ilgilenen cikar.
klasiklerde yerini almistir birde sis atna oc vardirku onada baska bir yazinda deyenecem.
bende istiyorum bir cs 1.6 serverinin kurulmasını uludağ sözlük adına ama elini cebine atıp 50liraya 30+2lik server alamıyoruz, çünkü almasını bilmiyoruz. almasını bilen varsa alalım hep beraber.
online oynaması en zevkli oyunlardan biri. yıllar önce çıktı ama hala popüler olan bir oyun.
1.6 da beni yenen çıkarsa bu oyunu bırakacam demiştim 7 yıl önce hala oynuyorum.
bir türlü eskimeyen oyun.
Counter strike oynarken terörist olup elimde bomba patlatıyorum, çatıdan asağı atlayıp intihar ediyorum. Öyle de milliyetçi bir insanım.
online olarak oynadığım ve hala aynı zevki aldığım yılların eskitemediği oyun.
Bu oyunun ayrı bir tadı mazisi var bende yıllarımı verdim lise bittikten sonra bırakmıştım fakat tekrar arada bir canım çekiyor hatta şu kadar diyim Counter strike lafı geçince duygulanıyorum la .
1999 yılında 3D sisteminin geliştirilmesiyle birlikte piyasaya sürülen oyun.

2002 yılında platonik olarak sevdiğim kız ve kendi adımın harflerini sırasıyla kodlayarak "Suegyudra" nickiyle başladığım, kızdan soğumam ve o nickle tanınmam nedeniyle "sueg" nickiyle oynamaya devam ettiğin bir strateji-beceri-savaş oyunudur.
ilköğretim çağımın oyunudur. arkadaşlarla dersaneden kaçıp durmadan oynadığımız, ilköğretim yıllarımım dememe rağmen hala popülaritesini korumuş olan efsanevi oyundur.
uludağ sözlüğün turnuva olarak düzenlemesi gerek oyun. ice world olarak mesela diyorum.
Yılların eskitemediği efsanevi oyundur. Kendine has dili vardır bu dil yalnız sürekli oynanılarak anlaşılabilir.
2 kişiyken pes 2den fazlasaysak counter strike oynanır.