bugün

2 aydır lig atlayamadığım oyun bu gece 8 maç attık peşpeşe 7 tanesini kazandık ama hala aynı ligdeyim.
deli gibi hile dönen oyun.

valve'nin allah belasını versin. abi o iletilen raporlar cidden bir işe yarıyor mu? bi oyun zevki var onun da içine sıçıyorlar. götü boklu sxe bile engelliyordu %99 olarak.

her neyse.
içinde molotof olduğu için kürtlerin en sevdiği cs sürümüdür.
silver 2 deyim full dust2 oynuyoz 50 ye yakın galibiyet var nası level atlayacaz.
Cezalandırma sistemine sahip olan oyun.

Bu gece elektriklerin gitmesi ile birlikte internet bağlantım koptu ve oyundan atıldım.muhtemelen 30dk ceza ilk olduğu için ama ilerleyen zamanlarda çok olursa bu cezalar katlanarak artıyor.
Vpn kullanarak oynarsanız ruslardan uzaklaşırsınız ama lag yaratabiliyor.
Ak 47 ile destan yazan beni, bu versiyonda kalasnikoftan soğuttular. Five seven tabanca ile helmet olunca tek kursunda ölen helmetsiz tek kursunda nasıl ölmez hiç anlamadım.

Molotof atabildiginiz oyun.
rusların tabir-i caizse anasını siktiği oyun. ha tabi bir de biz varız bu kategoride ama ilk defa bir online oyunda türkleri aradı bu gözler. sene 2015, rus alfabesiyle bana taktik vermeye çalışıyor. ulan andaval, sadece a ya da b yazacaksın, onu niye rus alfabesiyle yazıyorsun? english diye diretilmesine rağmen değişik bir kafa yapısı ile, anlamadığımızı bile bile bizimle hala rusça kavga ediyor bir de.

yani en azından ben kavga ettiğini düşündüm, başka şeyler de yazmış olabilir tabi.
tüm fps oyunları için geçerli olan bir kuralı hatırlatmıştır. ' ruslar ve türklerle oyun oynanmaz. '
not: türküm. *
aldıktan 4 gün sonra 15 tl lik envanter hediyesiyle bedavaya getirdiğim oyundur.satayim hemen swh
Online oynamadım hiç de merak etmedim. Güzel grafikleri var ama her şey zamanında güzel. Lisede 1 piksel yamru yumru yürüyen Botları özledim.
az sonra küfürler yağdıracağım oyundur.

tamam oyun eğlenceli ona lafım yok. ama şu takımların eşleşme muhabbeti kadar gerizekalıca düşünülmüş bir sistem olamaz sanırım. hayır eğer bu sorun sistemden değil de, benim kara bahtım yüzündense daha çok üzüleceğim.

iyi bir oyuncu değilim, silver 4 rankinde takılıyorum. tabi gerizekalıların takımıma toplanması yüzünden sürekli silver 3'e düşüp, tekrar silver 4 olup, tekrar düşüyorum.

bakın, noob diye tabir edilen oyun bilmeyen adama sözüm yok. ister, vuramaz, canımı yesin. dediğim gibi, ben de öyle deli gibi hs alan bir tip değilim ama be kardeşim, gerizekalılığın tanımı başka, çaylak olmanın tanımı başka.

adamlar clan olarak girmişler, 3 kişi clan, bir tane daha orta halli bir tip var. bu 4 gerizekalı gidiyorlar b'de bekliyorlar. a long'da 2 kişiyi vuruyorum, bomba işareti haritada beliriyor, geriye çekiliyorum, şarjör değiştirirken bakıyorum haritaya, benim gerizekalılar hala b'de öyle bekliyor. 3 kişi aynı anda üzerime geliyor ölüyorum, hala b'de bekliyorlar. o kadar gerizekalılar ki, karşı takım bile yok artık bu kadar değillerdir deyip temkinli gidiyor ama kimseyi göremiyorlar. bombayı a'ya kurduktan sonra bizimkilere dank ediyor da, gariplerim yerlerinden kalkıp a'nın yolunu tutmaya başlıyorlar. hayır bu gözler, eski tabirle 5-1 denen hayvansı silahla, bir şarjörü üzerine boşaltıp yine de vuramayan adamı gördü az önce.

bu güzel gözlerimi doktora mı götürürüm, ne yaparım bilmiyorum ama, beyin yaşı pastel boyayla aslan çizecek kadar olan kişilerin anasını siktiği oyun olduğundan eminim.
Almakta geç kaldım. Ama alacağım bu ara 25 tl sanırım güncel fiyatı
geçenlerde aldığım güzel oyun. fps oyunları seviyorsanız öneririm ve steamda para kazandıran bir sistemi vardır.

arkadaşlara bir sorum olacak 13 saat kadar bu oyunu oynadım fakat hep botlarla oynadım. ben yurt internetinden giren birisiyim şu oyuna o yüzden online oynamıyorum ama bu oyunda afk serverler varmış kutu düşmesi için onlara girersem 10 maçlık rütbe olayına etki edecek mi ? evde adam akıllı oynayıp ona göre rütbe almak istiyorumda bir yandan da şu kutulardan mahrum kalmamak istiyorum bilenler yeşillendirirse sevinirim.

edit : tamam tamam buldum topluluk sunucuları varmışherşey var içerde rütbenizide etkilemiyor. 5 gün içerisinde sadece oyun oynayarak 10 tl kazandım ayrıca tabi bu şans işi 1-2 lirada olabilirdi.
şu ana kadar yapılmış en aklı başında counter - strike oyunu diyebiliriz kendisine. gerek ses, gerek grafik, gerekse oynanış açısından tam olmuş bence. geçen ay yapılan katowice turnuvasını yaklaşık 1 milyon kişinin izlemesine bakarsak oyunun ne kadar popülerleştiğini anlayabiliriz. 1.6 yı bırakamam diyenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

not: hileci orospu çocuğu ruslarla random competitive maçlara girmekten sıkıldım derseniz, master guardian rütbemle ortamlara akabiliriz. mesaj neyim atın.
oynamasını öğrenince aşırı bağımlılık yapan oyun. Silah skinleri falan güzeldir. Arkadaşımın teki öyle manyaktı ki bi awp'ye 40 lira vermişti. o değil pazarda 2000 liraya bile satılan silah var. oynamak isteyen varsa mesaj atsın ekleşelim.
Oyunun sirketlestiginin en net görüldüğü versiyondur. Counter oynamak başka bir şey silah modifiye ederek ticaret yapmak başka bir şey.
oynayan yazar arkadaşları bekleriz.

http://www.steamcommunity.../groups/uludagsozluksteam
Steam den geçinebilmeyi sağlayan, bet yapma, skin-silah ticareti yapma imkanı sunan favori oyunum.
Rank girecek arkadaş aradığım oyun.

Birde son olarak bayan bir oyuncu ile tanıştıktan sonra oyun kazanamadım son 8 maçın 4ü yenilgi 2si beraberlik 2si galibiyet bu olaydan sonra seçkin elit gümüş olan rütbem nedense seçkin gümüşe düştü.

Nick name:kirletici azog
profilde ağzında sigara bulunan azog vardır.
hile hurda dolu bir valve eseri.
abi adamlar çatır çatır para alıyor bi sxe kadar hile önleyemiyor. Çıldırcam.
rank sisteminin amına koyayım dediğim oyun. Art arda 4 win almama ve fragımım çok güzel olmasına rağmen rank atlayamıyorum.

Bu arada hile kullanımları aşırı arttı. Görmemezlikten gelmeyelim..
http://www.steamcommunity.../groups/uludagsozluksteam
şuan sunucuların çökmesi nedeniyle girilemeyen girilmek istenen oyun.
ilk zamanlarından beri takip ettiğim oyun. büyük bi hevesle aldım indirdim ve girdim oyuna. içimde hep cs 1.6 heyecanı. fakat tırt çıktı. karşıdaki adam pı-90 alıp saniyeler içinde seni öldürebiliyo. tamam 1.6da da öldürüyodu da ak-47 gibi öldürmüyodu. burda tam olarak öyle. 1.6yla kıyasladığımda denge adına hiçbişey bulamadım oyunda.
ayrıca bi şikayetimde şudur: hiç kimse de bi rush atıyım, gireyim de öldüreyim olayı yok. rank maçı atıyorum. ctyiz. 2 kişi a 2 kişi b 1 kişide ortada.ben bdeyim. buraya kadar herşey normal. biz bde öldük. şimdi 1.6da o kadar maç atmış ve o kadar sene oynamış biri olarak söylüyorum, 1.6da olsa böyle bi olay a dakiler b ye gider doğal olarak. fakat gelin görünki go'da böyle değil. a daki adamlar tnin baseine gitti. orda durdular. adamlar bomba kurdu bunlar hala duruyo. 1 tanesi "gideyimde hafiften bi bakayım" dedi heralde gitti kafayı uzattığı gibi öldü. 2si hala basede. ve o el öyle bitti. bu olaya baya bi rastlayınca bıraktım oyunu doğal olarak.

cs hakkındaki görüşüm şu videoda kısaca anlatılıyo bu arada:
https://www.youtube.com/watch?v=q3G-VpI702Q
7 ay beklersen oynarız. online oyunlarda affetmem.