bugün

bu sıralar gold 3, ile çift keleş ligleri arasından bir takım arkadaşı aradığım oyundur.
oynamak istiyen ulaşabilir

edit:gold nova 4
ya 5 kişi premade oynanması ya da hiç oynanmaması gereken oyundur, zira randomların performansı tek kollu bir insandan hallice oluyor, ya da daha kötüsü, rus oluyor.

beni bilen bilir, yıllar yılı kantır aşağıladım burda, entrylerim de yerli yerindedir, arayan bulabilir. o zamanlar cs:go yoktu tabi. source da çıkmamıştı. 1.6 bile yoktu muhtemelen. cod4 varken 1.5 oynayanın aklına sıçayım derdim ki hala da bunun arkasındayım, olayı günün şartlarıyla değerlendirirsen. ama eskiden neciydik, pubcıydık, kafeciydik. oynadığımız da oyun değildi anlayacağın. ha tabi bir noktada cod4 için xfire'a geçtik ve belli türk serverlarında isim yaptık, battlefield oynar gibi 10v10 değil de 5v5 ya da 6v6 s&d maçlarını oynayınca rekabetçi tadını almaya başladık. sonra cod'lar her sene çıkıp boktanlaşmaya başladı ve rekabetçi oyun kalmadı. cs:go ile tanışana kadar. inanılmaz şüpheci ve önyargılı yaklaştım, yıllar yılı kalofçuydum, betılfiyldçıydım, kantır mı oynayacaktım?

oynadım. eşşek gibi de oynadım. bugün bile hayvanlar gibi oynuyorum. olmuş 432 saat. neden oynuyorum? çünkü artık kafa kalabalık kaldırmıyor. temiz rekabetçi bir oyun istiyordu bünye, buldu. bünye cod zamanından klan maçlarını özlemişti çünkü, taktiği, adrenalini, saf rekabeti. günümüzde cs:go'dan başkasında da o tadı istese de alamadı. advanced warfare'i de denedim ranked için, beş para etmezdi. cod'lar black ops'tan, bf'ler 3'ten sonra beş para etmez oyunlar oldular. şimdi 5 kişi go oynayıp eğlencenin dibine vuruyoruz, ki aslında ihtiyacımız buydu. niye 1.6'da yapmadınız derseniz, gözlerimizden kan geliyordu kardeşim, biraz da modern olacak oyun dediğin, 2010'lu yıllardayız dikkatini çektiyse.

en başta söylediğime gelirsek, tek oynamayın. beşi tamamlamadan oynamayın. randomlarla bu kardeşiniz görevler falan derken gold nova 2-3'te sürünürken takımını kurunca çift keleşe yürümüştür. distinguished master guardian, ya da amiyane tabirle şerif olması da an meselesidir. ha aramızda global elite'ler de var biliyoruz ama herkesin tuttuğu kendine demişler. *

bütün yarışmacılara başarılar diliyorum. uzuna çok bakmayın.
Para kazandıran oyundur kutu satarak oyun dünyanızı renklendirebilirsiniz hem cüzdan dostudur bedavaya oyun hocam.
şuan; evet evet tam şuan girecek bir premade aradığım oyundur...
an itibariyle master guardian 2 rütbesine ulaştığım oyun.

(img:#861383)
Tüm raundları tec-9'la oynamak istiyorum head shot atamıyorum diğer silahlarla. Rütbe mg 1, nick:cedric arada atarız.
piyasadaki en saglam online oyundur.
en sağlam online oyun olduğu tartışmalıdır. bir war thunder veya world of tanks değildir. yada bir cs 1.3 değildir. fakat oyun sistemi güzeldir. steam de para kazandırır ve yeni oyunlar almanıza vesile olur.
BiR DOTA 2 DEĞiLDiR.
tüm orospu çocuğu gerizekalı veletlerin toplandığı oyun.
mg2-mge seviyesindeki ler mesaj kutumu yeşillendirebilir.
beyler takım kurmak istiyorum MG1 im bir mesaj kadar uzaktayım.. caki4000 steam adım.
https://youtu.be/kLVYd0OkibQ

yardırdığım oyundur.

rank: mge
efsane cs 1.5 ve 1.6 nın yerini asla tutamayacak oyun.
#29906445 nolu entry'e katılarak daha yüksek sesle tüm orospu çocuğu gerizekalı veletlerin toplandığı oyun olduğuna ben de katılıyorum.

D2 hangi seviye olursa olsun, ezik itlerle dolu. farklı haritalara yönelin.
Öğrenci apartmanında ki ping yüzünden oynayamadığım oyun memlekette ki anne mi baba mı özlediğim kadar özlediğim oyun.
görsel
orul orul orospu evlatlarının oynadığı siktiğimin oyunu. troll'ük namına her yarrağı ağzına alan güruhun toplandığı yerdir. her türlü orospu evlatlığıyla karşılaşabilmeniz içten bile değildir. yapacağınız bir sik yoktur. siktiğimin oyununda dereceli giren 4 arkadaşın oyununa denk gelirseniz boku yediniz demektir. her türlü orospu evlatlığına tanık olabilirsiniz.
görsel

(bkz: eco)
görsel
kartal rütbesinde olduğum oyun.
dmg üstü özelden yazsın ekleşelim.
Global elite rutbesinde oldugum oyundur mac atmak isteyen rakipler takimini toplayip gelebilir .
Mg1 olduğum oyun.

Beni yalnız bırakın şrfszlr.
694 saatlik deneyimimin ardından şunu söyleyebilirim; maalesef ruslardan kurtuluş yok.

görsel
görsel