bugün

league of legends'ın helikopter pilotudur. fiziksel hasara yönelik yapılanması feci sonuçlar doğurur.
useless bir karakter. carry olmasına rağmen en zayıf eleman karşısına gelse bile alamaz.
Ultisini fazla beğenmediğim bir herodur. Ad carry'dir. Kullanması zevklidir. 3150 IP değerindedir.
üçlü kuvvette yapılan değişiklikler sonrası tekrar popüler. arka arkaya kullanabildiği yetenekleri ve düz vuruşlarıyla cidden can yakıyor şu an.
Oynamayı bilene harikalar yaratan karakter. Birde vayne var tabi.
iyi bir adc karakteri.
son patch te anasını satmışlar güzelim heronun. bence dengeli bir heroydu şu an ki haliyle kullanılabileceğini sanmıyorum 2 sn de bir füze atarak nasıl adam kesecek? saldırı hızı değeri de düşürülmüş nerfin babasını yemiş geçmiş olsun.
Harrowing patchiyle ap şekli öldürülen champion.
Anti-tank carrysidir.
adclerin babası. tabi şimdilik

şu sıralar tam metası tek başına oyun taşıyor.
bir * değildir.
gerekirse ap de kasılabilecek lol herosudur. hatta öyle bir rün dizilimi gerekir ki bu heroya yarı ap yarı ad rünleri olmalı yoksa sadece ad ya da ap rünle oyunun başlarında minyon kesme de sıkıntı olabilir.
Gereksiz op olan hero. Lucianı 2 basic attackla yere serdim.
item build mid corki: trinity force, ap çoksa karşıda sihiriçen, zed varsa qss'in büyüğü, ebedi ve bombardıman topu. Ayakkabı büyü nufuzu alın.
16lvl'da lucian ile karşılaştık e açtım düz vurdum, r attım düz vurdum öldü.
En son gelen değişiklikle beraber tekrardan metaya gireceğini düşünüyorum fakat bu sefer mid laner olarak değil; ad carry görünümlü ap carry olarak . Düz vuruşlarının yüzde 80i ap yüzde 20si ad vuruyor, item buildi olarak üçlü kuvvet ebedi kılıç ve statik bu üç itemle birlikte herhangibir dayanıksız hedefi kesmesi 2 saniye sürüyor; yalnız max dmg kombosu için ultinizin büyük hali cebinizde olsun, düz vuruş- e açıp düz vuruş - e atıp düz vuruş canı 2knın altında olan bir heroyu yok ediyorsunuz.