bugün

(bkz: onuncu nesil silik)
imiş.
yazdıkları önüme çıkmayınca, meraklarda bırakan, silik olması şaşkınlık yaratan yazar.
ne güzel arada muhabet ediyorduk. niye gitti ki bu?

ey ruuuh gelince haber eeeet.
Mide bulandırır. Bu kadar. Swh.
Nickini görünce ne kadar özlediğimi anladığım yazar. Yeni nickin nedir söylesene gızzz.*
hoş geldin sultanım.*
iğrenç nickli yazar.
bence yakbisigara ile aynı kişi. ayy çok tatlı. yirim.
çorbayı bedava içmenize neden olan sinek kanadıdır.
nickini ne zaman pembemarjinalojelihatunkiz yapcak merak ediyorum. böyle olmaz. hiç yakışmıyor bu sözlüğe.
Mide bulandıran manzaradır. Şuan yaşadığım duygu yani.
(#29819485) müstehcen bi kahkaha attım.*
yirim. bir feyk ancak bu kadar tatlı olabilir.

doğum günün kutlu olsun. iyi ki doğdun. iyi ki varsın.
hortlamış. hoş hortladın be ya.
doğum günü kutlu ve mutlu olası yazar. iyi ki doğdun be sinek kanadı.
takdir ettiğim değerli yazar. iyi ki bu sözlükte yazıyor. iyi ki usta kalemi, değerli düşüncelerini bizlere sergiliyor. bu sözlükte olduğu için çok hem de çok mutluyum.
Çorbada bizim de tuzumuz olsun demiştir.
benden güzel deyldir.

bir yazar.
yaşıyorsa bana tıklasın yazarıdır.
en güzel o'dur. *

iyi haftasonları şekerim.
yeni yıl sana sağlık, mutluluk getirsin. mutlu yıllar.
tüm iyi niyet ve sabrıma rağmen hakkımda gerçekleştirdiği üzücü çıkışlardan ötürü donuza eklemekten büyük mutluluk duyduğum değerli yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran sevgili zall" a teşekkür eder, kendisini bir daha okumayacak ve bu durumdan müthiş derecede mutlu olsam da her yazarın, format ve saygı çerçevesi içerisinde istediği yazarı donuza ekleyip bunu açıklama hakkı olduğunu hatırlatırım. kendisi mutlu olsun ama bana hep uzak olsun.
güzellik sırrını açıkladı. yüzüne karpuz yapıştırıyormuş. bacım o salatalık olcak. sen çok yanlış anlamışsın.

yirim.
https://www.uludagsozluk.com/e/31346686/

uzun bir aradan sonra şöyle güzel entryi okumak bu platform adına içime su serpti.
umarım böyle doğru düşünen daha çok yazar vardır.
corbadaki sinek kanadi sadece arkadaşlarından özel mesaj alıyor!
https://www.uludagsozluk.com/e/31951367/

ince görmüş. kimin kankası tabe.*