bugün

Er kişi dedikten sonra inşallah kızdır demek çaresizliğinde bırakma allahım kimseyi.
hoş gelmiş 3 gün önceden 11. nesil kalitesine ulaşmış yazar. inşallah kızdır.
askerde bolca bulunan hırsızdır.

çorabınızı yıkarsınız asarsınız, sabah kalkarsınız birde bakmışsınız ki çorap yok.

bunların birde don çalanları var.
yeni gelmesine rağmen sözlüğe çok hızlı giriş yapan troll.
hele bi soluklan yeğenim.
bakire olmayanlara tecavüzü hak gören bir zihniyete sahip neandertal insanı.
sende bakir değilsindir. bana göre bakirsinde öyle olmadığını varsayalım.
modlara açıklama: birazdan yazacaklarımda bi hakaret yoktur empati yapmasını kolaylaştırmak istiyorum.
şimdi sen bakir değilsin diye seni tutsam siksem hoşuna gider mi zanım evladım.

aşağıdakii entari buna ait. ilker başbuğunun dediği gibi "taktir yüce türk milletinin".
--spoiler--
özgecan üzerinden bakire olmayanların prim yapması
bakire olmayan kadınların çok iffetli, gece dışarı çıkmaya erkekler yüzünden korkuyormuş gibi davrandığını gördüğümüz prim şekli. gördüğüm kadarıyla sex rekoru kıran kadınlar bile kadın olmanın zorluklarından bahsediyor sosyal medyada. yahu sen ne yüzle konuşuyorsun?
--spoiler--
Ekonovich adlı yazarlı birlik olurlarsa tüm sözlüğü sikerl..
troll olduğu konusunda herkes ile düşendeş olduğum yazarımsı.
Ota boka laf atan yazar , bok atsada seviliyor bu çocuk.. ( Oğlan mı desem? )
tam troll lan bu, girdigi entry'lerin hepsi am,got,meme turevi mevzular, zaten kalite yok amk yerinde, bide bu veletler cikti basimiza.
Actiği basliklardan ve girdigi entrylerden anlasildigi uzere Turk kizından kuyruk acısi yasamis olmasidir ya da milli olmamis ergendir ,karar vermedim. Tum Turk erkekleri gibi cool gozukmek icin Turk kizlarina kezban derken kendini gormeyen barzodur!
türk kızı ve kadını hakkında gereksiz, saçma beyanat veren kullanıcı. annesi, kız kardeşi, ablası ve sülalesindeki bilumum kadın ve kızları unutuyor yazarken.
Türk kızı bla bla yazarı.

canım o trolllendi biraz daha özgün ol istersen.
boktur bacım afedersin.
biraz sinirli sanırım kendisi, özellikle birileri canını yakmış gibi. Yine de genelleme yapmaması gereken yazar. Umarım zamanla kendini düzeltir, olur arada öyle şeyler biraz küfür edip sıkıntıyı atmak gerekir, lütfen fazla uzun sürmesin yazarı. Hoşgelmiş bu arada.
islam düşmanı ,abazan bir troll.ergen midir nedir ? okullarda açıldı ne işi varsa bu saatte sözlükte. interneti yasak etselerde şuna kurtulsak.
anası babası yatıp uyuduktan, el ayak çekildikten sonra sözlüğe girip sıçmaya başlayan uuser. suç sende değil yeğenim seni yazar yapan moderatörde, evlat diye seven anne-babada, toplum içinde birey olarak gören insanlarda bir de adam sanıp hakkında yazan east for west te. açacağın başlıkları sikeyim.
Sol çorapımı çallmıştır.
Vasat, ilgi çekmeye çalışan, troll desem; troll arkadaşlara ayıp olacak o derece basit yazarımsı. Klasik karikateist tripleri, üzerinde durmamak gerek.
moderasyondan bir uuser. yoksa silinmişti şimdiye!
çaylak olmuş. üstüne para verip tatile gönderseydiniz mk.
bakire olmayAn bayanlara büyük kin duyan hiç sevişmemiş birini arayan abazan Kardeşimizdir.
Edit; özgecan ile ilgili bir entrysini okuyup buraya Edit düşmek istedim. Bu yaratığı alın burdan silin amk moderatör neyi bekliyor daha. özgecana bunu yapan itlerden hiç bi farkı yok bunun.
Seviyesiz terbiyesiz iftiracı insanlıktan nasibini almamıs bi yaratıktır.bana iftira atmakla eline ne geciyor anlamiyorum.türk kızı eline gecmiyor diye mi kötülüyorsun dedim bayagı battı kendisine....
adam o kadar zor durumdaysa bence bunun ismi hırsızlık olmamalı.
tam donsuzdur puşt.
son bakire bükücü.