bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(bkz: çoluk çocuk)*
kendi kendisini cool ilan ederek coolluğunu göstermiş yazardır. hoşgelmiş.
anlaşılan tayyibin coolu.
(bkz: cool adam)
(bkz: cool kadın)
(bkz: junıor cool adam)

eyvahlar olsun,çoğalıyorlar kaçın.
(bkz: cool türbanlı)
cool adam ile münasebeti bulunmamasini temenni ettiğim nesildaş yazar.
alevi düşmanı. mesnetsiz şeyler uydurup üzerinden sallıyor. bütün entryleri nicki ile uyumlu.

(bkz: çocuk)
sözlüğün kaçtane daha coolu kaldırabileceğinin sınanmasına katkıda bulunan cocuk
muhtemelen hiçbir yakınını şehit vermemiş ve yine kuvvetle muhtemelen kömüre para vermediği için converse giyebilen çocuklardır.
kuğul diye okunur.
cool adam'ın popüleritesini aldığı nick ile kanıtlayan yazar.
(bkz: cool ailesi)
(bkz: cool aşireti)
sözlüğün doğrucu davutlarından. kalemi güçlü aklı keskin.
bir insanın, pantolonundaki fermuarını açma sıklığı ile kafasını açma sıklığı arasındaki sonuç ilşkilendirmesinde, ibrenin ezici bir üstünlükle fermuardan yana olduğunda ortaya çıkacak olan durumun imgesi.
kendisiyle ilgili çok zekice(!) enrtyler gören şanslı yazar.

(bkz: doğru söylüyorum köy köy geziyorum) *
yakın zamanda tehcire kurban gitmesinden korktuğum yazar. aman diyelim. ayrıca çobanlık mesleğini de icra ettiği söylentileri mesajlar aracılığıyla dolaşıyor. fermuar ve kafa korelasyonuna değinmeye bile gerek yok.
kendisini düşünen yazar dostları olan şanslı yazar.

(bkz: doğru söylüyorum köy köy geziyorum)
yavuz hırsız ev sahibini bastırımış misali entrylere maruz kalan yazar.
itten korkan it olsun felsefesine sahip vatan evladıdır. bu topraklarda kimin efendi olduğunu, kimin hizmet etmesi gerektiğini bilen bir yazar.
(bkz: 21 yy da hala ırkıyla övünen tip)
pkk yı kürt halkının vekili olarak görmeyen şahıs. kürt halkının bir kısmının ve dtp nin oylarına bakıldığında ise çok da fazla bir kesiminin desteklemediğini gören şahıstır... kürtlere asıl zararı yine kendi içlerinden bir kısmının desteklediği pkk nın zarar verdiğini de söyleyen kişidir. kürtlerin kültürlerini ve dillerini pkk devam ettirmez...
sağlam yazar. kendisini badi listeme dahil ettim. endişe etmesin, sonraları önüne fak dahil olmayacak.
dünkü çocuk bu...